«Ничто так не истощает и не разрушает человека, как продолжительное физическое бездействие.»

Аристотель

Написать отзыв

Надія Ігорівна, Чернігівська обл. – Отзыв

27 November 2014

Дзвінок «зверху» – і доля шкереберть

«Внаслідок глибокої депресії у мене часто боліла голова, серце, печінка, підвищувався кров’яний тиск.Стимул до життя я знайшла у «Зеленій планеті Земної».

Відтоді, як десять років тому мене незаконно звільнили з роботи, я перенесла чотири операції. Щороку лікувалась у шпиталях. Хворі жартували, що в лікарнях я вже «прописалася». Але здоров’я, на жаль, не додалося.

Річ у тому, що тридцять років я пропрацювала на підприємстві. Кілька останніх років навіть його очолювала. Все обірвалося раптово і несподівано: зі мною не продовжили контракт. «Згори» зателефонували і на мою посаду проштовхнули «новоспеченого» випускника інституту – сина впливового батька. Сильний стрес дав поштовх затяжному депресивному стану. В мене опускалися руки, не було ні сил, ні бажання жити…

Потім, внаслідок ще одного стресу (смерті матері) почали нагадувати про себе травми хребта, струс головного мозку, які я перенесла ще в молодості. Ниточка здоров’я поступово обривалася… Тільки перенесла операцію на яйнику, як (на тобі!) – приступ апендициту. Не встигла оговтатись від операції на жовчному міхурі – як поклали мене на операційний стіл з пухлиною на нозі.

Словом, то горе, то біда... Я була на межі зриву. Коли лікування хімічними препаратами зайшло у глухий кут, донька запевнила, що варто звернутися в «Зелену планету». «Мамо, – говорила донька, – у місті подейкують, що фітозасоби Земної багатьох людей поставили на ноги тих, кого хімічні препарати не могли порятувати».

І я звернулась до Наталі Петрівни. Вона щомісяця змінює курс лікування. Почергово застосовую Гепахол, Гастротон, Діамант, Нормострум, Стенокард, Нефролік, Гіпертан, Діамант, Нормострум, Неврозан, Нефролік, Неврин, Гіпертан. За три місяці лікування відчула суттєве покращання: запрацювали нирки, шлунково-кишковий тракт, внормовувався тиск, перестало колоти в серці, покращилась пам’ять. Оговталась і від депресії. З’явився стимул до життя. Тож єдина надія – на Земну». 

Все отзывы