«Многие потеряли здоровье, пытаясь заработать все деньги, которые можно заработать, а потом потеряли все деньги, пытаясь вернуть здоровье.»

Неизвестный автор

Написать отзыв

Лариса Григорівна, Чернігівська обл. – Отзыв

27 November 2014

Рідкісна хвороба БАС

«Чоловік захворів важкою та рідкісною хворобою – БАС (бічний аміотрофічний склероз).Це захворювання центральної нервової системи, яке призводить до паралічу кінцівок та атрофії м'язів.

Почалося з того, що одного разу чоловік раптово знепритомнів. Після цього в нього різко погіршилась пам'ять. Скажімо, розповідаю про друзів, а чоловік наче вперше про них чує. Зустрінемо на вулиці давніх знайомих, а Олексій їх не пам’ятає.

До того ж, кілька років тому з чоловіком стався нещасний випадок: відрізав собі пальці на токарському станку. Що дивно: кров ллється, а чоловік болю не відчуває. Після того випадку його долоні постійно холодні і багряного кольору.

Олексій Георгійович час від часу навіть тримає їх у гарячій воді (я думала – руки потеплішають), – де там… Обстеження на новітній  діагностичній апаратурі показує: внутрішні органи здорові. Від чого ж тоді він мерзне, практично втратив пам'ять?!

Медики довго не могли поставити діагноз. Збирали консиліум лікарів. Нарешті після численних обстежень написали: «БАС». Порадили застосовувати дороговартісний французький хімічний препарат. Коштує він 6, 5 тисяч гривень (в упаковці – 53 пігулки). Спробуйте щомісяця лікуватися пігулками за 6,5 тисяч гривень при мізерній пенсії… Та й хіба обійдеться лікування лише однією упаковкою?! І чи допоможе йому цей хімічний препарат взагалі?!

Звернутися до Земної нам порадили працівники церкви. Лікування такого рідкісного і важкого захворювання, як БАС, довготривале. Та в місті ходять чутки, що за допомогою крапель з трав Земної покращується стан здоров’я, люди виліковуються від багатьох хвороб (в тому числі важких та рідкісних). Тож дай, Боже, щоб траволікування допомогло повернути здоров’я і моєму чоловікові».

Все отзывы