«Свобода и здоровье имеют одно общее: по-настоящему ценишь их только тогда, когда их не хватает.»

Анри Бек

Написать отзыв

Ганна Євгенівна, м. Львів. – Отзыв

11 September 2014

«Газету «Зелена планета» виписую з 2007 року. Коли на її сторінках читала, що внаслідок траволікування люди одужують, то, чесно кажучи, засумнівалась: невже рослини настільки сильні?! Аж допоки не випробувала їх силу на собі.

Поїхала якось у справах в Конотоп. Я знала, що у цьому місці працює гастроентеролог Марія Іванова, яка в пацієнтів досліджує кров на темнопольному  мікроскопі, і рекомендує засоби з трав  Наталі Земної. «Чому б і собі не обстежитись у Марії Іванівни, адже в мене – задавнений гастрит?!» – міркувала я.

І коли на моніторі комп’ютера я на власні очі побачила, що «плаває»  в моїй крові, втратила дар мови: отрути, глисти, фасціоли, недостатньо кальцію в організмі… Та найстрашніше – ракова клітина, яка ділиться і дріжджовий грибок, який може спричинити розвиток онкозахворювання. Від такої новини у мене затрусилося підборіддя, адже моя сестра – онкохвора.

«Місяць-два попийте Боліголов і Гемосан, – заспокоїла мене Марія Іванівна, – позбудитесь і дріжджового грибка, і ракових клітин». Окрім того, лікар рекомендувала Токсан, Остеонорм та протиглисний Гельмін.

День у день я ретельно застосовувала фітозасоби і не могла дочекатися повторного обстеження крові, бо не була впевнена, що трави можуть подолати ракову клітину.

Через місяць я вдруге поїхала до Іванової і приємно здивувалася: у крові не було виявлено ані фасціоли, ані дріжджового грибка, ані, Богу дякувати, ракових клітин. Тепер я переконалася: як важливо слідкувати за своїм здоров’ям, притримуватися рекомендацій та порад Земної, консультантів «Зеленої планети» і зокрема Марії Іванової, – мудрої, тактовної  жінки та висококваліфікованого фахівця».

Все отзывы