«Мы не для того живем, чтобы есть, а едим для того, чтобы жить.»

Сократ

Написать отзыв

Софія Павлівна, Чернігівська обл. – Отзыв

27 November 2014

Боріться… за себе

«Мені 73 роки. Десять літ я безрезультатно лікувалася в офіційній медицині. А порятувала мене Земна. Відтоді вірю лише в силу її ліків з трав.

Мене боліла підшлункова залоза, понизилась функція щитовидної залози, у нирках та печінці лікарі виявили кісти. Я стала такою обезсиленою, що перестала боротися за своє здоров’я. «Все одно, що зі мною буде. Забере мене Бог – то й забере», - думала собі.

Я не вірила, що одужаю, і готувалася до найгіршого. Навіть впала в депресію. А якось вмикаю радіо: Земна виступає. Спочатку не слухала, що вона говорить. Але в Наталі Петрівни така милозвучна інтонація, що приверне увагу будь-якого слухача. І я… заслухалась. До кінця радіопередачі вже вловлювала кожне її слово. Земна вселила віру і бажання боротися за себе. І тепер уважно слухаю та дивлюся кожну її радіо- та телепередачу, записую рецепти, готую відвари та настої з трав. І все-таки вважаю: найкраще лікуватись готовими дозованими краплями з трав.

Застосовувала Кістолік, Нефролік, Діамант. І коли обстеження на ультразвуковій діагностиці показали, щокісти у нирках та печінці зменшились, я відчула силу – фізичну і моральну. Продовжую лікування, хоча болю вже не відчуваю ані в нирках, ані в печінці, ані в підшлунковій залозі. До лікарів не звертаюся. Серед них є мудрі спеціалісти. От якби ще й хімічні препарати допомагали. А наразі… Вірю лише в силу ліків від природи».

Все отзывы