«Один лечится тем, что отдыхает, другой лечится работой.»

Островский Николай Александрович

Написать отзыв

Іван Щербатий, Вроцлав (Польща) – Отзыв

27 November 2014

Галинка... побачила світ

«Родом я з України. Живу із сім’єю у Вроцлаві. За сотні тисяч кілометрів везу до Земної трирічну онуку Галинку. У неї – родова травма і катаракта.

Онука не ходить і не говорить. До року нічого не бачила – ні світла, ні тіні. 

Лікуванням у «Зеленій планеті» дуже задоволені. З лівого ока онуки сходить більмо. Дитина стала активнішою, почала бачити, сміятися, рухати ручками, реагувати на звуки, людей. Розумію, що повністю вилікувати дитину неможливо. Та вірю, що пані Земна максимально оздоровить її. Дуже їй вдячні.

Моя донька – медик. Лікарі радили дитину прооперувати, але донька із зятем відмовилися. Навіть не лікують Галинку хімічними препаратами. Донька не запанікувала, рук не опустила. Замість операційного столу та уколів щодня робить малій масажі, возить на уроки лікувальної фізкультури і музикотерапії в один із вроцлавських дитячих реабілітаційних центрів.

Друзі та знайомі дивуються: Наталя Земна за допомогою свого таланту, досвіду і засобів від «живої природи» за рік змогла покращити фізичний і психоемоційний стан дитини, яку найдосвідченіші і найкращі лікарі Польщі вважали безнадійною. Чутки про Наталію Земну швидко облетіла Вроцлав і навколишні міста. Тепер знайомі, які не мають змоги приїхати в Україну до Земної, просять мене привезти її фітоліки. У Польщі лікування в «Зеленій планеті Земної» визнають, як найефективніше та найбезпечніше». 

Все отзывы