«Свобода и здоровье имеют одно общее: по-настоящему ценишь их только тогда, когда их не хватает.»

Анри Бек

Написать отзыв

Наталя, Смоленська обл. (Росія) – Отзыв

27 November 2014

Із тромбоцитопенією – до Земної

«Родом я з Конотопа Сумської області. Живу в Росії.Захворіла п’ять років тому. Одного ранку прокинулась, а тіло – в червоних цяточках, синяках. Звернулася до лікарів. Вони поставили діагноз: тромбоцитопенія (коли зменшується кількість тромбоцитів у крові, підвищується кровоточивість, зокрема, часто носом та із слизової оболонки рота «пускається» кров, і її важко зупинити). В Росії я щороку лягала в лікарню. Не допомагали ні уколи, ні крапельниці, ні медикаменти. Висипи зникали на деякий час, але потім знову з’являлися. Лікарі казали в один голос: моя хвороба невиліковна. «Невже все життя маю провести в лікарняних палатах?!», – запитувала саму себе. Не знала, що маю робити.

Зателефонувала батькам в Україну. Мамапорадила: «Негайно приїжджай. Підемо до Земної. Її ліки з трав багатьом моїм знайомим допомогли».

Про ефективність лікування у «Зеленій планеті» моя 72-річна мама знає не з чуток. Адже Гастротоном, Гепахолом, Діамантом вилікувалась від гастриту. Споконвіків наші пращури лікувалися настоями з лікарських рослин. А медикаменти один орган лікують, інші – калічать, або взагалі не допомагають, - як ось мені».

Все отзывы