Почалася мода на коренеплода

26 жовтня 2021 р.

Почалася мода на коренеплода

Надворі осінь, закінчується ягідний сезон, але в природі ніколи не буває порожнечі. Адже вона не тільки жива, а і живодайна, оскільки дає життя всім живим істотам на землі. Це ми, люди, повинні розуміти і завдячувати Богові і вміти користуватись розумно всім що є в природі та росте в городі.

На всіх материках та континентах ростуть різні , або неоднакові рослини, плоди, плоди, ягоди, коренеплоди. Тому харчування відрізняється. І найкраще допомагають людині бути здоровою ті трави і плоди, які ростуть на тій землі, де живе людина. Та і їжа відрізняється, тобто різні, так звані, національні страви.

В Україні національна страва – борщ, назва якої починається із назви коренеплода буряка, без якого борщ не має ні смаку, ні кольору, ні цілющих властивостей, адже ця страва є і продуктом харчування, і профілактикою багатьох недуг.

Буряк

Знайдіть в Україні хоч одну господиню, в якої в осінньо-зимовий період не було б вареного буряка. А як без нього? Він може бути і приправою, і окремою стравою, зважаючи на те, в якому стані господиня подасть його до столу.

Людям старшого віку буряк нормалізує тиск, особливо коли він підвищений. Буряк налагоджує роботу всієї травної системи, а особливо кишківника (кореня людини і третього мозку), особливо коли закрепи, або «лінивий кишківник», моторика слабка, понижена перистальтика. Варений червоний буряк налагодить його роботу, бо починає діяти на всю травну систему починаючи від ротової порожнини. А який же він потрібний людям, що перенесли операцію внаслідок онкохвороби, для підтримки всього організму вцілому і для кожної клітини окремо!

Часто чуєм, що після видалення ракової пухлини пішли метастази, а запобігти цьому може червоний буряк – його сік вистояний на холоді 4 години, адже там міститься алкалоїдоподібна речовина – бетаїн, а окрім того вітаміни С, РР, каротин, вітаміни групи В, фолієва кислота і органічні кислоти – яблочна і лимонна і дуже багато мікроелементів (залізо, магній, калій, кальцій, йод, та ін.) - всі вони входять в склад ферментів, які регулюють процеси кроветворення в організмі.

А скільки нині людей страждає, особливо після захворювання на COVID на недокрів’я! А в бурякові залізо, і магній, і вітаміни. Або ж, у кого, навіть не перехворівшого на нормально працює щитоподібна залоза? А в бурякові, в одному єдиному – добова доза для людини йоду.

І коли вранці господиня виходить на кухню – а в неї зварений з вечора буряк, який може бути приправою, гарніром до м’яса і риби, яєць, картоплі і будь-якої каші, додатком до салатів, або просто окремою стравою. Вона може не знати хімічного складу буряка, але вона впевнена, що в усіх членів родини буде нормальний апетит, налагодиться перистальтика кишківника, і у тих, навіть у кого спастичний коліт, а особливо у членів старшого віку. А ще буряк допоможе усунути атеросклероз і серцево-судинні порушення, які часто бувають при старінні. Подякують і ті, в кого порушений обмін речовин – ожиріння і постійні закрепи.

Я вже не кажу про те, що споконвіків буряк рятував гіпертоніків, нормалізуючи тиск, і відновить печінку, а у дітей підніме рівень гемоглобіна в крові і діти будуть здорові, з червоними щічками, не страждатимуть на недокрів’я.

При закрепах допомагає варений буряк. Його потрібно вживати вранці, натщесерце по 100-150 грамів.

Для лікування нежиті у дітей закрапувати ніс соком вареного буряка. Дорослим можна брати свіжовичавлений сік змішаний з медом: три чайних ложки соку і одна чайна ложка меду. Закрапувати в ніс по 2-3 краплі, чотири рази на день.

В разі гіпертонії вживати варений червоний буряк 4-5 разів на день, по 2-3 ст.л., або сік буряка щмішаний порівну з медом – по 1 ст.л., 4 рази на день. Багато людей в разі гіпертонії не ковтають хімічні пігулки, а систематично вживають буряк, або його свіжий сік і почувають себе добре, адже працюють всі органи травлення і сечостаттєва система.

До речі, червоний буряк вкаже причину гіпертонії у кого підвищується тиск звечора до ранку. Коли людина з’їла буряк варений і наступного ранку у неї сеча бурякового кольору – це стверджує що тиск ниркового походження, отже лікуйте нирки. В «Зеленій планеті» ми радимо: «Нефролік», «Гіпертан» - для серця, при гіпертоної – «Стенокард», для судин – «Склерозан».

Вживайте страви, які вас оздоровлюють, а якщо захворіли – в «Зеленій планеті» ліки із пригорщів природи, допоможуть вам бути здоровими.

Залиште свій коментар