«Ми твердо віримо в те, що настане такий час, коли соромно буде вмирати людині раніше ста років.»

Тарханов Іван Романович
Фітокомпозиції

Ми збираємо трави в екологічно чистих куточках України, добавляєм любов і натхнення для створення цілющих фітокомпозицій.

Перейти
Здравниці

Ми завжди раді бачити Вас! Щоб записатися на прийом, варто дзвонити власне у Здравниці. Наші консультанти підберуть ефективну схему лікування для Вашого швидкого одужання.

Перейти
Замовлення фітокомпозицій

Запрошуємо на прийоми Наталії Земної. Ми підтримаємо Вас на шляху до фізичного та духовного Здоров'я.

Перейти
Шановні цінувальники «Зеленої планети Земної»!

Адміністрація попереджає про збільшення кількості підробок фітокомпозицій. Оригінальні та якісні фітокомпозиції виробництва «Зеленої планети Земної» Ви можете придбати лише у Здравницях, адреси яких вказані на цьому сайті. Купуючи препарати в інших місцях, ви отримуєте продукт невідомого виробництва, який може зашкодити вашому здоров'ю.

17 May 2018
Сегодня выходит 10-й номер авторской газеты «Зеленая планета Земной» за 2018 год.Читайте в новом ном ... Перейти
10 May 2018
Майские лужайки всюду украшены золотыми цветками одуванчика. Тот, кто хочет быть здоровым, собирает ... Перейти
9 May 2018
Наша безграничная благодарность мужественным мужчинам и женщинам, которые освободили нашу землю от ф ... Перейти
3 May 2018
Сегодня выходит 9-й номер авторской газеты «Зеленая планета Земной» за 2018 год.Читайте в новом номе ... Перейти

Зелена планета – нетрадиційні методи лікування та природні ліки

Коли хтось із рідних захворів, ми шукаємо «помічника», який зміг би підказати, як полегшити страждання, втамувати біль. Хтось у таких випадках звертається до лікаря, у якого обов’язково повинні бути ефективні медичні перпарати. Хтось займається самолікуванням, покладаючись на свій досвід. Усі лікуються по-різному. Але незмінним залишається одне: усі, кому в житті довелось звернутись за допомогою до самої природи, хто лікувався фітотерапевтичними засобами, — не розчарувалися у народній медицині. Чому? Можливо, основна причина в тому, що людина споконвіків харчувалася і лікувалася саме рослинною їжею, і, погодьтеся, — була набагато здоровішою у порівнянні з представником сучасного соціуму. Крім того, про цілющі властивості рослин знає кожен з нас. Але лінь чи недостатня обізнаність у цьому змушує знову звертатись до традиційної, і не завжди дієвої медицини. А, чи варто?

Нетрадиційні методи лікування: джерело здоров’я без шкоди для організму

Головне джерело фітотерапії — сили лікарських рослин, а головна мета — навчити людину користуватися своєю спорідненістю з природою, правильно використовувати її дари. Саме це і є покликанням Людини «з великої літери» — Наталі Петрівни Земної (Зубицької) — лікаря-фітотерапевта, цілительки, засновницi мережі здравниць «Зелена планета Земної», чий досвід і знання у сфері фiтотерапii підтверджений дипломами, а також тисячам колишніх пацієнтів, яким у свій час допомогла справитися з різними захворюваннями. А почалося все з сезонної недуги, яку вдалося подолати з допомогою природних ліків. Тоді прийшло розуміння того, що такі препарати можуть бути не менш дієвими, ніж їх аналоги, виготовлені з хімічних елементів.

Природні ліки, створені професійним лікарем-фітотерапевтом із понад п’ятсот видів рослин!

Як показує практика, природні ліки не втратили своєї популярності, а в цілющих властивостях рослин, наприклад, кожен може переконатися на власному досвіді,

  • Натуральне походження!
  • Велике розмаїття трав, рослин, квітів, коріння, які можуть бути джерелом цілющої дії на людський організм.
  • Природні ліки (краплі, мазі, сиропи і т.д.), виготовлені з натуральних природних речовин мають набагато меншу кількість протипоказань у порівнянні з традиційними лікарськими препаратами, а ефективність впливу нічим не гірша

Сьогодні кожен з вас має можливість переконатися в цілющій дії рослинних препаратів, підвищити імунітет організму, без негативних побічних дій на організм вилікувати навіть ті недуги, які «не піддавались» лікуванню традиційними лікарськими препаратами.

Завітайте до будь-якої Здравниці мережі «Зелена планета Земної», де вас проконсультує професійний фітотерапевт. Ви можете розраховувати на грамотну консультацію, індивідуальний підбір препаратів, які найкраще підходять для вас у вашому конкретному випадку. До речі, всі фітотерапевти Здравниць «Зелена планета Земної» є учениками самої Наталі Земної. Компетентність і професіональний підхід — гарантовані! І це навіть не те, чим би ми хотіли виділитись серед інших. Це ті якості, якими обов’язково повинен володіти кожен професійний лікар, народний цілитель.

Чому тисячі українців (і не тільки) обирають природні ліки в здравницях Зелена планета Земної?

  • Асортимент Здравниць «Зелена планета Земної» налічує більше п’ятдесяти натуральних препаратів (запатентовані).
  • Приготуванням фіто композицій займається досвідчений професійний дипломований фітотерапевт.
  • Усі рослини, коріння рослин, квітів, які використовуються для приготування ліків, збираються у екологічно-чистих регіонах України.

Дуже часто нетрадиційні методи лікування допомагають долати навіть ті хвороби, проти яких безсильні класичні медикаменти, досвід лікарів. Не варто чекати моменту, коли ви остаточно розчаруєтесь у традиційних методах лікування. Але вибір ваш повинен бути свідомим. До того ж, багато наших пацієнтів уміло поєднують два методи лікування. Принаймні, допоки сумніваються у ефективності фітопрепаратів у порівнянні з «хімією».

Залишайтеся здоровими!