Інформаційна лінія: +38 (044) 456-20-43
Інтернет магазин: +38 (095) 006-81-27
Время роботи: Пн-Пт: с 10.00 до 17.00

Зелена планета - нетрадиційні методи лікування і природні ліки

Для того, щоб на довгі роки зберегти молодість, здоров’я і красу, зовсім не обов’язково регулярно витрачати великі суми на ліки, вітаміни та інші штучно синтезовані препарати. Все, що потрібно для підтримання людського організму в гарній формі, нам може дати природа. Головне – правильно скористатися її дарунками.

«Зелена планета Земної» – це мережа здравниць і центрів по лікуванню травами, заснована Наталею Петрівною Земною (Зубицькою), цілителькою і дипломованим лікарем-фітотерапевтом. На власному досвіді Наталія переконалася, що природні ліки можуть бути не менш дієві і ефективні, ніж їх «хімічні» аналоги: з їх допомогою їй далося подолати серйозну недугу. Зазнавши цілющу силу природи на собі, вона вирішила допомагати іншим, використовуючи в практиці виключно нетрадиційні методи лікування.

Ми збираємо трави в екологічно чистих куточках України, додаємо любов і натхнення для створення цілющих фітокомпозицій.

«Зелена планета Земної»: шлях до здоров'я без шкоди для організму!

Природні ліки відомі з давніх-давен, і, як показує практика, сьогодні вони анітрохи не втратили своєї популярності. «Зелена Планета» дає можливість сучасній людині на власному досвіді переконатися в цілющих властивостях препаратів і фітокомпозицій з трав, коріння, квітів та інших, які мають натуральне походження інгредієнтів. У порівнянні зі звичайним вмістом наших аптечок, натуральні мазі і краплі мають набагато меншу кількість протипоказань та побічних ефектів, а по ефективності впливу нітрохи не поступаються їм. У своїх рецептах Наталя Земна (Зубицька) використовує понад п’ятисот видів різних рослин, дієвість яких перевірена багатьма поколіннями наших предків. «Зелена планета Земної» дає можливість кожному переконатися в тому, що нетрадиційні методи лікування працюють і сприяють зціленню від широкого спектра найрізноманітніших недуг.

Анонс останніх новин

ПОКРОВКА

20 Жовтня 2018
Детальніше

ГЛАУКОМА ЛІКУЄТЬСЯ!

20 Жовтня 2018
Детальніше

ГАРМАЛА

20 Жовтня 2018
Детальніше

НАТАЛЯ ЗЕМНА: Україна не повинна бути сировинним придатком лікарських рослин. Відомий фітотерапевт пропонує експортувати вже готові препарати із трав, а не вивозити цінну сировину за безцінь.

20 Жовтня 2018
Детальніше

Досвід лікування остеохондрозу

11 Жовтня 2018
Детальніше

Шпора

11 Жовтня 2018
Детальніше

Про лінивий кишківник

11 Жовтня 2018
Детальніше

Панкреатит. Сезонне загострення

11 Жовтня 2018
Детальніше

Котяча подряпина. «Хвороба котячої подряпини»

11 Жовтня 2018
Детальніше

Біль

11 Жовтня 2018
Детальніше

Здравниці