Інформаційна лінія: +38 (044) 456-20-43
Інтернет магазин: +38 (095) 006-81-27
Время роботи: Пн-Пт: с 10.00 до 17.00

Зелена планета - нетрадиційні методи лікування і природні ліки

Для того, щоб на довгі роки зберегти молодість, здоров’я і красу, зовсім не обов’язково регулярно витрачати великі суми на ліки, вітаміни та інші штучно синтезовані препарати. Все, що потрібно для підтримання людського організму в гарній формі, нам може дати природа. Головне – правильно скористатися її дарунками.

«Зелена планета Земної» – це мережа оздоровниць і центрів по лікуванню травами, заснована Наталею Петрівною Земної (Зубицької), цілителькою і дипломованим лікарем-фитотерапевтом. На власному досвіді Наталія переконалася, що природні ліки можуть бути не менш дієві і ефективні, ніж їх «хімічні» аналоги: з їх допомогою їй далося подолати серйозну недугу. Зазнавши цілющу силу природи на собі, вона вирішила допомагати іншим, використовуючи в практиці виключно нетрадиційні методи лікування.

Ми збираємо трави в екологічно чистих куточках України, додаємо любов і натхнення для створення цілющих фітокомпозицій.

«Зелена планета Земної»: шлях до здоров'я без шкоди для організму!

Природні ліки відомі з давніх-давен, і, як показує практика, сьогодні вони анітрохи не втратили своєї популярності. «Зелена Планета» дає можливість сучасному людини на власному досвіді переконатися в цілющих властивостях препаратів і фітокомпозицій з трав, коріння, квітів та інших мають натуральне походження інгредієнтів. У порівнянні зі звичайним вмістом наших аптечок, натуральні мазі і краплі мають набагато меншу кількість протипоказань та побічних ефектів, а по ефективності впливу нітрохи не поступаються їм. У своїх рецептах Наталя Земна (Зубицька) використовує понад п’ятисот видів різних рослин, дієвість яких перевірена багатьма поколіннями наших предків. «Зелена планета Земної» дає можливість кожному переконатися в тому, що нетрадиційні методи лікування працюють і сприяють зціленню від широкого спектра найрізноманітніших недуг.

Анонс останніх новин

11-й номер авторської газети «Зелена планета Земної»

07 Червня 2018
Детальніше

Така знайома липа

06 Червня 2018
Детальніше

10-й номер авторської газети «Зелена планета Земної»

17 Травня 2018
Детальніше

Сонечко, що випромінює здоров’я

10 Травня 2018
Детальніше

З Днем Перемоги!

09 Травня 2018
Детальніше

9-й номер авторської газети «Зелена планета Земної».

03 Травня 2018
Детальніше

8-й номер авторської газети «Зелена планета Земної» за 2018 рік.

18 Квітня 2018
Детальніше

7-й номер авторської газети «Зелена планета Земної» за 2018 рік.

05 Квітня 2018
Детальніше

Готуємо ліки з грушевих гілочок

29 Березня 2018
Детальніше

Здравниці