Зелена планета - нетрадиційні методи лікування і природні ліки

Для того, щоб на довгі роки зберегти молодість, здоров’я і красу, зовсім не обов’язково регулярно витрачати великі суми на ліки, вітаміни та інші штучно синтезовані препарати. Все, що потрібно для підтримання людського організму в гарній формі, нам може дати природа. Головне – правильно скористатися її дарунками.

«Зелена планета Земної» – це мережа здравниць і центрів по лікуванню травами, заснована Наталею Петрівною Земною (Зубицькою), цілителькою і дипломованим лікарем-фітотерапевтом. На власному досвіді Наталія переконалася, що природні ліки можуть бути не менш дієві і ефективні, ніж їх «хімічні» аналоги: з їх допомогою їй далося подолати серйозну недугу. Зазнавши цілющу силу природи на собі, вона вирішила допомагати іншим, використовуючи в практиці виключно нетрадиційні методи лікування.

Ми збираємо трави в екологічно чистих куточках України, додаємо любов і натхнення для створення цілющих фітокомпозицій.

ГАЗЕТА«ЗЕЛЕНОЙ ПЛАНЕТЫ ЗЕМНОЙ»

Вийшов у світ 21 номер авторської газети «Зелена планета Земної» за 2018 рік
Детальніше
16 номер авторської газети «Зелена планета Земної» за 2018 рік
Детальніше
До уваги зеленопланетян!
Детальніше
15-й номер газети «Зелена планета Земної»
Детальніше

Відео

Детальніше
Детальніше
Детальніше
Детальніше

ПОРАДИ НАТАЛІ ЗЕМНОЇ

Оберігає … бузина

Детальніше

Коли хворіє шкіра

Детальніше

ДІАГНОЗ: СТЕНОКАРДІЯ

Детальніше

Ішемічний інсульт

Детальніше

«Зелена планета Земної»: шлях до здоров'я без шкоди для організму!

Природні ліки відомі з давніх-давен, і, як показує практика, сьогодні вони анітрохи не втратили своєї популярності. «Зелена Планета» дає можливість сучасній людині на власному досвіді переконатися в цілющих властивостях препаратів і фітокомпозицій з трав, коріння, квітів та інших, які мають натуральне походження інгредієнтів. У порівнянні зі звичайним вмістом наших аптечок, натуральні мазі і краплі мають набагато меншу кількість протипоказань та побічних ефектів, а по ефективності впливу нітрохи не поступаються їм. У своїх рецептах Наталя Земна (Зубицька) використовує понад п’ятисот видів різних рослин, дієвість яких перевірена багатьма поколіннями наших предків. «Зелена планета Земної» дає можливість кожному переконатися в тому, що нетрадиційні методи лікування працюють і сприяють зціленню від широкого спектра найрізноманітніших недуг.