Бурсин

( внутрішнє)
75грн.
В наличии
Країна виробника :
Україна
Цей товар вже придбали більше разів Умови доставки та оплати

Засіб із цілющих рослин Бурсин має протизапальну, регенеруючу, знеболювальну властивості. Сприяє розсмоктуванню патологічної рідини (ексудату), яка накопичилась у навколосуглобовій сумці ураженого суглоба (бурсит) з подальшим відновленням його рухової функції. Бурсит може виникнути внаслідок інтоксикації будь-якого генезу, артриту, подагри, як прояв алергії, внаслідок травми та з інших причин.

Знімає запалення і набряк навколо нервових закінчень.

Cклад

Склад на 30 мл фітокомпозиції: водно-спиртові екстракти: квіток ехінацеї пурпурової – 6 мл, бруньок берези – 6 мл, кори верби – 6 мл, квіток бузини чорної – 6 мл, листя шавлії – 6 мл. Допоміжні речовини: вода очищена, спирт етиловий Е 1510.

Без ГМО.

Показання до застосування

1. Кісти Бейкера.
2. Бурсити різного походження і локалізації.

Лікування бурситу включає в себе, крім Бурсину, Нефролік, Асцитан, а за потреби – Ревматин, Подагрин, Арніку, Кістолік, Артритан та інші фітокомпозиції залежно від причини хвороби та за призначенням лікаря.

Місцеве допоміжне лікування для швидшого одужання проводиться компресами із рідиною Порятунок на ніч. Після компресу витерти насухо і втерти Санат та забинтувати на день.

Протипоказання і побічні ефекти

Не виявлені.

Застереження! Обмежити при коксартрозі.

Умови та термін зберігання

Зберігати при кімнатній температурі до дати, зазначено ї на етикетці. Поява осаду на дні пляшечки не впливає на якість.
Перед вживанням збовтувати.

По 5 крапель із двома столовими ложками теплої во ди 3 рази на день за 15-30 хв. перед вживанням їжі та четвертий раз на ніч.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Бурсин”