Інформаційна лінія: +38 (044) 456-20-43
Інтернет магазин: +38 (095) 006-81-27
Время роботи: Пн-Пт: с 10.00 до 17.00

Фітокомпозиції

Ревматин

внутрішнє
65грн.
Повернутися

Засіб із цілющих рослин Ревматин полегшує стан хворих, які страждають на ревматологічні захворювання. Внаслідок ревматизму пацієнти потерпають від болю у великих і середніх суглобах, спостерігаються збільшення розмірів суглобів, набряки і порушення рухомості. Для ревматизму характерні симетричність і «переліт» уражень. Ураження шкіри бувають у вигляді кільцеподібної еритеми і ревматичних вузликів.

Під час обстеження визначається серцева патологія у вигляді ревмокардиту з формуванням різних вад серця. Окрім згаданого, спостерігається легенева, гастродуоденальна, печінкова патологія різного ступеня. Застосування Ревматину зменшує больові відчуття, призупиняє розвиток вад серця, збільшує період стійкої ремісії, що поліпшує здоров’я і життя хворої на ревматизм людини.

Поділитися:

Склад на 30 мл фітокомпозиції: водно-спиртові екстракти: плодів лимонника китайського – 6 мл, коренів півонії незвичайної – 6 мл, коренів переступеня білого – 6 мл, листя сумаху дубильного – 6 мл, листя кропиви дводомної – 6 мл . Допоміжні речовини: вода очищена, спирт етиловий Е 1510.

Без ГМО.

1. Ревматичні захворювання будь-якої локалізації у хронічній і гострій формах.
2. Ревматоїдний артрит, подагра.
3. Системний червоний вовчак (СЧВ).
4. Склеродермія, остеохондрози і артрози, бурсит, дерматоміозит.

Загальну терапію ревматизму необхідно поєднувати з місцевим застосуванням – розтиранням, знеболюючими протизапальними мазями, компресами та Санатом.

По 5 крапель із двома столовими ложками теплої води 3 рази на день за 15-30 хв. перед вживанням їжі та четвертий раз на ніч.

Не виявлені.

Зберігати при кімнатній температурі до дати, зазначеної на етикетці. Поява осаду на дні пляшечки не впливає на якість.
Перед вживанням збовтувати.