Інформаційна лінія: +38 (044) 456-20-43
Інтернет магазин: +38 (095) 006-81-27
Время роботи: Пн-Пт: с 10.00 до 17.00

Сполуткан

внутрішнє
65грн.
Повернутися

Засіб із цілющих рослин Сполуткан впливає на механізм регуляції синтезу колагену (основний компонент сполучної тканини). Поліпшує мікроциркуляцію у сполучних тканинах, підвищує еластичність шкіри і рухомість суглобів, розширює капіляри і артеріоли, збільшує прохідність судинного русла. Сполуткан застосовується для лікування склеродермії – захворювання, яке належить до групи колагенозів, що характеризуються дифузними системними прогресуючими ураженнями сполучної тканини і судин із перевагою склеротичних процесів.

Поділитися:

Склад на 30 мл фітокомпозиції: водно-спиртові екстракти: трави звіробою, листя кропиви, трави сухоцвіту багнового, квіток конюшини, пагонів омели білої, листя  горіху грецького , листя подорожнику. Допоміжні речовини: вода очищена, спирт етиловий Е 1510.

Без ГМО.

1. Склеродермія, дерматоміозит, спайки та інші ураження шкіри.
2. Для відновлення епідермісу.
3. Вивихи суглобів, варикозна хвороба.

До схеми лікування склеродермії обов’язково входить Венолік, Судинник, Спайкелан, Інфільтрин тощо. Курс прийому тривалий і проводиться під наглядом лікаря.

По 5 крапель із двома столовими ложками теплої води 3 рази на день за 15-30 хв. перед вживанням їжі та четвертий раз на ніч.

Не виявлені.

Зберігати при кімнатній температурі до дати, зазначеної на етикетці. Поява осаду на дні пляшечки не впливає на якість.
Перед вживанням збовтувати.