Інформаційна лінія: +38 (044) 456-20-43
Інтернет магазин: +38 (095) 006-81-27
Время роботи: Пн-Пт: с 10.00 до 17.00

Паркістен

внутрішнє
65грн.
Повернутися

Засіб із цілющих рослин Паркістен сприяє усуненню патологічного вогнища збудження в головному мозку, яке виникає внаслідок хвороби Паркінсона. Клінічні прояви: тремтіння кінцівок і голови, що зменшується за активних рухів, а також прогресуюча слабкість м’язів і скутість. Паркістен поліпшує інервацію і периферичний кровообіг м’язів, тканинну оксигенацію і лімфообмін, підсилює витривалість м’язів при фізичному навантаженні.

За спостереженнями останніх років знайдена ще одна причина захворювання на хворобу Паркінсона – задавнені травми голови, спини і куприка. Ще одна причина – захворювання щитоподібної залози, особливо її гіпофункція. Тому, виявивши причину, можна застосовувати разом із Паркістеном Арніку, Нормострум, Енцефан і Судинник. Також можна додати чаї та ванни із хризантем, лаванди і розмарину

Поділитися:

Склад на 30 мл фітокомпозиції: водно-спиртові екстракти: коренів кульбаби – 6,0 мл, квіток арніки – 6,0 мл, кореневищ з коренями родіоли рожевої – 6,0 мл, квіток ехінацеї пурпурової – 6,0 мл, квіток лаванди – 6,0 мл Допоміжні речовини: вода очищена, спирт етиловий Е 1510.

Без ГМО.

1. Хвороба Паркінсона.
2. Синдром Паркінсона на фоні супутніх захворювань (ішемічна атака будь-якої частини мозку, інсульт, атеросклеротичні зміни судин головного мозку тощо), гіпофункція щитоподібної залози.
3. Міастенія і міопатія.

Також Паркістен входить до схеми лікування розсіяного склерозу, хвороби Альцгеймера.

Для поліпшення загального стану пацієнта доцільно долучати Імунат.

По 5 крапель із двома столовими ложками теплої води 3 рази на день за 15-30 хв. перед вживанням їжі та четвертий раз на ніч.

Не виявлені.

Зберігати при кімнатній температурі до дати, зазначеної на етикетці. Поява осаду на дні пляшечки не впливає на якість.
Перед вживанням збовтувати.