Інформаційна лінія: +38 (044) 456-20-43
Інтернет магазин: +38 (095) 006-81-27
Время роботи: Пн-Пт: с 10.00 до 17.00

Гломеран

внутрішнє
65грн.
Повернутися

Засіб із цілющих рослин Гломеран має протизапальну дію, нормалізує клубочкову фільтрацію і мікроциркуляцію в нирках, поліпшує кровообіг у нирковій паренхимі, запобігає розвитку нефросклерозу і ниркової недостатності. Гломерулонефрит – дифузне захворювання нирок, яке розвивається переважно на інфекційно-алергічному ґрунті і вражає клубочковий апарат із подальшим порушенням інших структур нирки. Клінічно гломерулонефрит проявляється набряками і підвищенням тиску, а також порушенням показників аналізу сечі (наявність у сечі білка, еритроцитів, лейкоцитів і циліндрів, низька питома вага).

Поділитися:

Склад на 30 мл фітокомпозиції: водно-спиртові екстракти: квіток волошки синьої – 6 мл, бруньок берези – 6 мл, плодів ялівцю – 6 мл,  квіток бузини чорної– 6 мл,  пагонів та листя брусниці – 6 мл.  Допоміжні речовини: вода очищена, спирт етиловий Е 1510.

Без ГМО.

1. Гострий гломерулонефрит.
2. Хронічний гломерулонефрит.
3. Гломерулонефрит-дифузне захворювання нирок, яке розвивається переважно на інфекційно-алергічному грунті і аутоімунно вражає клубочковий апарат.
4. Симптоматична ниркова гіпертензія.
5. Діабетична нефропатія.
6. Артеріальна гіпертензія з підвищеним діастоличним тиском (разом з Нефроліком).
7. Нирковий тиск (разом з Гіпертаном).
8. Гепатит С.
9. Після прийому сечогінних.
10. Простатит.
11. Нетримання сечі у людей старшого віку внаслідок послаблення сфінктера.
12. Кістозні утворення.

По 5 крапель із двома столовими ложками теплої води 3 рази на день за 15-30 хв. перед вживанням їжі та четвертий раз на ніч.

У гострій стадії захворювання варто приймати Гломеран по 3-5 крапель через кожні 1-2 години із 2 столовими ложками теплої води.

Ефективність Гломерану більш виражена в поєднанні з іншими ліками за призначенням лікаря. За потреби схему прийому можна змінити, розширити.

Не виявлені.

Зберігати при кімнатній температурі до дати, зазначеної на етикетці. Поява осаду на дні пляшечки не впливає на якість.
Перед вживанням збовтувати.