Нефроптан

( внутрішнє)
75грн.
В наличии
Країна виробника :
Україна
Цей товар вже придбали більше разів Умови доставки та оплати

Засіб із цілющих рослин Нефроптан застосовується у разі опущення нирок, він підвищує тонус м’язів і зв’язок, що фіксують нирку. Тривале застосування Нефроптану сприяє підняттю нирок, поверненню їх в анатомічно правильне положення. Відповідно нормалізується їх функція, загальний стан здоров’я, поліпшується самопочуття. Засіб виявляє протизапальну, протинабрякову і знеболювальну дії.

Cклад

Склад на 30 мл фітокомпозиції: водно-спиртові екстракти: плодів ялівцю – 6 мл, кореневищ з коренями оману – 6 мл, трави гірчаку пташиного – 6 мл, листя мучниці – 6 мл, пуп’янків квіток софори японської – 6 мл. Допоміжні речовини: вода очищена, спирт етиловий Е 1510.

Без ГМО.

Показання до застосування

1. Нефроптоз (опущені нирки) – відновлення функції і положення нирок, нормалізація стану сечовивідників. Нирки опускаються з відповідних причин, тому лікування проводиться у комплексі з Гастротоном, Гепахолом, Нефроліком і Птозаном.
2. Запальні процеси нирок та сечостатевої системи.
3. Нетримання сечі у дорослих і дітей внаслідок опущення органів.
4. Полікістоз нирок.

Протипоказання і побічні ефекти

Не виявлені.

Умови та термін зберігання

Зберігати при кімнатній температурі до дати, зазначеної на етикетці. Поява осаду на дні пляшечки не впливає на якість.
Перед вживанням збовтувати.

По 5 крапель із двома столовими ложками теплої води 3 рази на день за 15-30 хв. перед вживанням їжі та четвертий раз на ніч.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Нефроптан”