Інформаційна лінія: +38 (044) 456-20-43
Інтернет магазин: +38 (095) 006-81-27
Время роботи: Пн-Пт: с 10.00 до 17.00

Нефроптан

внутрішнє
65грн.
Повернутися

Засіб із цілющих рослин Нефроптан застосовується у разі опущення нирок, він підвищує тонус м’язів і зв’язок, що фіксують нирку. Тривале застосування Нефроптану сприяє підняттю нирок, поверненню їх в анатомічно правильне положення. Відповідно нормалізується їх функція, загальний стан здоров’я, поліпшується самопочуття. Засіб виявляє протизапальну, протинабрякову і знеболювальну дії.

Поділитися:

Склад на 30 мл фітокомпозиції: водно-спиртові екстракти: плодів ялівцю – 6 мл, кореневищ з коренями оману – 6 мл, трави гірчаку пташиного – 6 мл, листя мучниці – 6 мл, пуп’янків квіток софори японської – 6 мл. Допоміжні речовини: вода очищена, спирт етиловий Е 1510.

Без ГМО.

1. Нефроптоз (опущені нирки) – відновлення функції і положення нирок, нормалізація стану сечовивідників. Нирки опускаються з відповідних причин, тому лікування проводиться у комплексі з Гастротоном, Гепахолом, Нефроліком і Птозаном.
2. Запальні процеси нирок та сечостатевої системи.
3. Нетримання сечі у дорослих і дітей внаслідок опущення органів.
4. Полікістоз нирок.

По 5 крапель із двома столовими ложками теплої води 3 рази на день за 15-30 хв. перед вживанням їжі та четвертий раз на ніч.

Не виявлені.

Зберігати при кімнатній температурі до дати, зазначеної на етикетці. Поява осаду на дні пляшечки не впливає на якість.
Перед вживанням збовтувати.