Інформаційна лінія: +38 (044) 456-20-43
Інтернет магазин: +38 (095) 006-81-27
Время роботи: Пн-Пт: с 10.00 до 17.00

Туморан

внутрішнє
65грн.
Повернутися

Фітокомпозиція із цілющих рослин Туморан – специфічний засіб, який має цитостатичну дію. Різноманітні пухлини вини-кають унаслідок порушення функціонування імунної системи організму, яка втрачає здатність розпізнавати та знищувати нетипові клітини, що утворилися під дією різних мутагенних факторів (радіонукліди, вільні радикали, хімічні речовини тощо), а також внаслідок травм і запальних процесів. Такі нетипові клітини швидко діляться і розростаються. Туморан гальмує розвитокі поділ нетипових клітин (неоплазми), відбувається блокування мітотичного поділу таких клітин.

Туморан має виражену цитостатичну дію за монотерапії та в поєднанні з іншими лікарськими засобами.

Поділитися:

Склад на 30 мл фітокомпозиції: водно-спиртові екстракти: листя подорожнику  – 10 мл, квіток ромашки лікарської – 10  мл, коренів гірчаку зміїного – 10 мл. Допоміжні речовини: вода очищена, спирт етиловий Е 1510.

Без ГМО.

1. Ущільнення в різних тканинах усього організму.
2. Доброякісні новоутворення: кісти різної локалізації (разом із Кістоліком, Аднексаном); фіброзні патології – мастопатії (разом з Мастоденом), фіброміоми (разом з Фіброманом); аденома простати (разом із Простаденом);
3. Вузлова форма зоба (разом із Нормострумом або Струміном), лімфогрануломатоз (разом з Лімфограном).
4. Для підсилення розсмоктуючої, протизапальної та знеболювальної дії інших цілющих засобів.

Можливе застосування Туморану разом з онкостатиками та променевою і хіміотерапією як допоміжного засобу для лікування злоякісних пухлин (навіть з метастазами), а також у комплексі з фітопрепаратами (Боліг, Антинодум, Бластин) відповідно до причини та локалізації захворювання.

Туморан приймати по 5 крапель, а разом з іншими засобами – по 2-3 краплі з двома столовими ложками теплої води 3 рази на день за 15-30 хв. перед вживанням їжі та четвертий раз на ніч.

Не виявлені.

Зберігати при кімнатній температурі до дати, зазначеної на етикетці. Поява осаду на дні пляшечки не впливає на якість.
Перед вживанням збовтувати.