Бібліотека

Далекозорість

Далекозорість (гіперметропія) – це порушення зору, при якому людина погано бачить поблизу й досить добре вдалині. Далекозорість зазвичай виникає через те, що очне яблуко має неправильну форму. У результаті зображення предмета фокусується не на сітківці, а за нею. Часто неправильна, стисла форма очного яблука сполучається з недостатньою оптичною силою роговиці й кришталика.

На жаль, терапевтичних методів лікування далекозорості в даний час не існує. Корекція далекозорості проводиться за допомогою окулярів або контактних лінз. А ще за допомогою методів народної медицини.

Народні методи лікування

  • 5 подрібнених зі шкаралупою волоських горіхів змішати з 2 ст.ложками. кореня лопуха великого і 2 ст.ложками. кропиви дводомної, залити ‘1, 5 л води, кип’ятити 15 хвилин. Пити по 40-70 мл через 2 години після їжі.
  • Залити 50 г трави очанки 1 л окропу, настояти 3 години, пити по 0,5 склянки 3-4 рази на день.
  • 2 ч.ложки. листя черешні залити 2 склянками окропу, настояти 1 годину, пити по 0,5 склянки 2 рази на день.

Для лікування далекозорості «Зелена планета» пропонує ЗОРОСАН, який поліпшує мікроциркуляцію та обмінні процеси у тканинах ока, а також стимулює репараційно-регенераційні процеси, ЗІРОЧНИК протизапальну, очищувальну, розсмоктувальну дії на кришталик ока, а також протиалергічну та антидистрофічну дії,  та краплі в очі ПРОЗІР.