Бібліотека

Кульбаба

Вдома карантин, а на вулиці прохолода. Ніби у нашому житті, щось застигло, призупинилось. А поглянеш – за вікном зазеленіли дерева, кущі, каштан викинув свічки ще у вигляді пуп’янок, але вже нагадує, що весна бере своє незважаючи на всі проблеми.

За вікном на лугівці затанцювало сонячне проміння, лишивши нам свої усмішки, немов маленькі сонечка – квітки кульбаби. Вони такі життєрадісні, що навіть не відають про те, що звеселяють людині душу, піднімають настрій. А ще нагадують, що вони нам нині дуже потрібні.

І хоч, вже дбайливі господині нагодували свою родину салатами із листя кульбаби, але квіти – то просто диво, або, як кажуть “чудо із чудес”, про що нам нагадують бджілки. І  звідки ж вони знають, що кульбаба медоносна рослина, дає велику кількість пилку багатого на білки? От і кропітливо збирають з неї пилок, поповючи запаси азотистих речовин, необхідних для молодих робочих бджіл.

А мед, який же духм’яний, цілющий, з усіма вітамінами, солями, мікроелементами, необхідними для життя і здоров’я людини! Це і залізо, і кальцій, і фосфор, марганець, флавоноїди і глікозиди, мідь, молібден, кобальт. Можливо це мало про що говорить людям, але коли ще наші мудрі пращури збирали квіти – 20 шт на 100 г горілки (півсклянки) і успішно вживали по 20 крапель, 4 рази на день, лікували ревматизм.

Але думаю, що господині проявлять цікавість до варення, або сиропу.  Правда, потрібно встати раненько, поки золоті суцвіття наповнені цінним духмяним нектаром, і зібрати 100 г квіток, на 900 мл води, додати 2-3 скибочки лимона і кип’ятити на слабкому вогні 40-50 хвилин, потім зняти з вогню і нехай настоюється до охолодження. Поцідити і в настій додати 1 кг цукру, довести до кипіння, залити цим сиропом проварені квіти і все разом поставити на слабкий вогонь ще на годину-півтори.

Готове варення за виглядом, запахом і смаковими якостями нагадує мед, який довподоби буде усім членам родини.

Або, можна приготувати з квітів кульбаби сироп, який за смаком – спавжній мед.

Для цього треба назбирати 200 г квітів (мити не потрібно). Розтеліть на чистому білому папері, щоб видалити комах, які раніше за вас облюбували духм’яні квіточки. Залийте квіти 500 г води, і з вечора до ранку нехай настоюється. Вранці процідіть, відіжміть квіти, додайте 0,5 кг цукру, 2 чайні ложки сока лимона і варіть (можна накрити) до утворення сиропа середньої густоти. Якщо буде рідким, то може прокиснути, а дуже густий – буде кристалізуватись, отже, вгадайте золоту середину.

Це замінить вам мед і буде чудовими загальнозміцнюючими ліками. Але який красивий бурштиновий колір з кислуватим приємним присмаком! Хочете – намазуйте на хліб з маслом, або в тістечка чи інші випічки додавайте.

Приготуєте один раз і кожного року не пропустите цвітіння кульбаби.

А я бажаю вам здоров’я. Смачного!