Бібліотека

ЧЕРЕМША ЛІКУЄ

Черемша (цибуля ведмежа) – весняний вітамінний дарунок природи нашому організму. Особливо, якщо він збіднів на вітаміни та ослаблений. Окрім того, якщо у малечі немає апетиту, дисбактеріоз, гастрити – то саме зелені листочки із соковитим стеблом, насичені аскорбіновою кислотою, і допоможуть подолати ці негаразди. Салати, напрочуд смачні й пахучі з черемшою, підсилять виділення шлункового соку, жовчі, поліпшить перистальтику кишечника, сприятимуть розвитку нормальної кишкової флори та ще й згубно подіють на гостриків.

Ця чудова весняна цибуля розширює кровоносні судини, налагоджує ритм серця, уповільнюючи його. І люди старшого віку, які знають, що таке підвищений тиск або атеросклероз, не раз дякували черемші.

А у тих, хто перехворів застудними недугами чи грипом, від її фітонцидів зникнуть залишки хвороби. Вживати черемшу варто й для профілактики грипу.

Збирають рослину до того, як вона зацвіте, бо тоді втрачає свою поживну цінність, віддаючи її майбутньому насінню.

Однак – деякі застороги. Буває, дехто скаржиться, що після вживання черемші з’являєтеся печія. Таке може бути, якщо з»їли її дуже багато, а кислотність шлункового соку підвищена або у людини гастрит гіперацидний чи виразка шлунка. Тоді слід бути обережним, вживати небагато цієї рослини.

Збираючи черемшу, не виривайте її з корінням, не виривайте усю дощенту на галявині, залишіть більшість, щоб можна було повернутися сюди наступного року. А ще краще – викопайте кілька цибулинок і посадіть у себе на городі чи в садку, десь у вологому затінку. І за кілька років уже й до лісу не доведеться йти.