Бібліотека

Аденоїди

Коли операція небажана

Давати поради і консультації на цю тему доводиться досить часто. І не лише під час прийомів, а й на сторінках газети «Зелена планета», на сайті та у соціальних мережах. Однак звернень, на жаль, не меншає. Ось наводжу один із таких листів. : «Звертаюсь до Вас за допомогою, оскільки нещодавно прочитала в газеті і почула по телебаченню, що ви переконані, ніби невиліковних хвороб не існує. Моєму онукові п’ять років. Лікарі поставили діагноз – аденоїди  другого ступеня. І визначили спосіб лікування – видалення. Але бажано це зробити тоді, коли дитині виповниться шість років, щоб аденоїди не з’явилися знову. У сім’ї всі проти операції, оскільки ніхто не дає гарантії, що вони не з’являться знову».

Цілком зрозуміле хвилювання членів родини та їх сумніви у доцільності операції. І водночас , не завжди зрозуміла тактика лікарів, які вихід із даної ситуації бачать лише у хірургічному втручанні. Скальпель – це вже останній засіб лікування. Так завжди було і має бути. Та справа в тому, що чимало лікарів офіційної медицини не обізнані з іншими методами лікування різних хвороб, зокрема із засобами народної медицини, у якої є безліч природних рецептів лікування.

У даному випадку це стосується гланд ( піднебінних мигдаликів, носо-глоткового мигдалика). Хлопчик, якому в дитинстві видалили мигдалики, як правило, у майбутньому  матиме суто чоловічі проблеми. Щодо самої хвороби, то це патологічна гіпертрофія носоглоткового мигдалика, яка може мати такі симптоми: порушення носоглоткового дихання, значні слизові виділення з носа, сон з відкритим ротом і храп, у діточок порушується слух, мовлення набуває гнусавого відтінку, відмічається головний біль, слинотеча з рота та інші неприємні «супутники» аденоїдів.

Кожна родина здатна допомогти такій дитині  не допустити до непотрібної операції і з часом побачити цілком здорову і веселу дитину. Насамперед, не забувайте, що розвиток аденоїдів послаблюють промивання носа і горла солоною водою ( декілька разів на день, одна чайна ложка солі на склянку теплої води), сольові ванни. Розуміємо, що дитинка ще маленька, але спробуйте впоратися. Також пропонуємо декілька рецептів народної медицини для боротьби з цією недугою.

Ліки з очанки:

Одну чайну ложку трави очанки прямостоячої залити склянкою кип’яченої води, нагрівати на киплячій бані 15 хвилин, настояти і процідити. Промивати носоглотку настоєм трави протягом дня.

Медові ліки

Чотири столові ложки меду розвести в 100 мл кип’яченої води. Декілька разів протягом дня цю воду втягувати в ніздрі. Також дуже корисно при аденоїдах жувати медові стільники

Ліки з оману високого

Дві столових ложки кореню омана високого залити 250 мл кип’яченої води кімнатної температури, настояти протягом 12 годин у духовці, нагрівати на водяній бані 15 хвилин, зняти і знову настояти 10 хвилин. Процідити, віджати і долити кип’яченою водою до об’єму 250 мл. Пити при головному болю по одній столовій ложці щогодини.

Інгаляції з розхідника

Приготувати відвар трави розхідника звичайного: 15 г трави розхідника звичайного, нагрівати на киплячій водяній бані на слабкому вогні 5 хвилин. Вдихати на ніч пари відвару. Курс лікування – 12 днів.

Чай зі збору рослин

Дві столові ложки подрібненої суміші рослин ( листя кропиви собачої – дві частини, листя подорожника – дві частини, насіння кропу запашного – 1 частина) залити літром кип’яченої води кімнатної температури, нагрівати на водяній бані 15 хвилин, настояти півгодини. Пити теплим упродовж дня як чай.

 

Я бажаю вам сил та витримки у лікуванні ваших діточок. Ще раз підкреслюю – невиліковних хвороб не існує !!! Головне –  вірити у цілющі властивості рослин!  А найліпше звернутися в «Зелену планету», де вам порадять МИГДАЛІК, ЛАРИНГАН, ЛІМФОГРАН. А при наявності паразитів- ГЕПАХОЛ-3, ГЕЛЬМІН. Впродовж місяця ви позбавитеся  всіх своїх недугів.