Бібліотека

АЛЕРГІЯ НА ЦВІТІННЯ І ЯК З НЕЮ БОРОТИСЯ?

Уже багато років наприкінці весни певна частина населення  долає одне з найпоширеніших сучасних захворювань – алергію. Голова болить, очі сльозяться,  постійна нежить, чхання та кашель. Ось такі неприємні симптоми цієї недуги. Тож, сьогодні пропоную поговорити про саме це захворювання.

Сезонну алергію, або по-науковому поліноз, відчувають на собі близько 20% жителів нашої планети. І загострюється це захворювання в період масового цвітіння. З кінця квітня по липень у повітрі багато пилку рослин, який проникає в наш організм через слизову оболонку очей і носа. Нерідко носії цього захворювання отримують на додачу  ще й кропивницю (висипи на шкірі), екзему, дерматит і навіть набряк Квінке. Крім того, в цей період хворі відчувають головний біль, слабкість і безсоння. За відчуттями це дуже схоже на сильно запущену застуду, яка протікає без підвищення температури.

Основні ознаки полінозу:

– Алергія долає хворого в один і той же час року.

– У нього постійна нежить і водянисті виділення з носа.

– Хворий страждає від нападів чхання.

– Очі сверблять, сльозяться і стають червоними.

– Хворий відчуває слабкість, головний біль і безсоння.

Що викликає алергію?

Пилок понад 60 рослин може стати алергеном. Крім того, алергію можуть викликати й множинні реакції на кілька алергенів.

Основні носії алергенів:

Дерева й чагарники. Усі вони в період цвітіння можуть стати носіями небезпечного для алергіків пилку. Натомість, тополиний пух полінозу не викликає. І це вже  доведено медиками.

Злаки. Жито, кукурудза, костриця, тонконіг, пирій.

–  Полин, лобода, амброзія, а також рослини з жовтими суцвіттями (ромашка, календула, соняшник).

Лікарі зазначають, що  в 15% випадків є можливість отримати поліноз саме спадково.

Цікавий і ще один факт: велика частина алергіків живе у великих містах, оскільки їхній імунітет сильно ослаблений.

Віковий рівень захворювання на поліноз – від 18 до 40 років, а перші симптоми хвороби виникають у період гормональних змін в організмі. Саме в підлітковому віці й починається ця хвороба.

Сучасна наука може допомогти  упоратися з полінозом. Для початку потрібно визначити алерген, який його викликає. У цьому можуть допомогти алергопроби та аналіз крові. Зазвичай лікування проводиться в той період, коли алергени в природі відсутні, тобто взимку.

Потім проводиться лікування системною імунотерапією, коли пацієнтові під шкіру вводять невеликі дози алергену і спостерігають за його реакцією. Після виявлення алергену його вводять хворому за особливою системою, формуючи звикання організму.

Також для лікування сезонного загострення полінозу треба приймати антигістамінні препарати.

Втім, незважаючи на  величезну кількість всіляких препаратів проти алергічних захворювань, багато наших співвітчизників вважають за краще лікування алергії фітокмпозиціями «Зеленої планети».

Тож, до ваших послуг – АЛЕРГІН, а зовнішньо СЕПТОДЕРМ.

Всі ці композиція із рук живої природи ви можете замовити онлайн за телефоном  – 050-806-47-34, або повідомленням на Вайбер – 050-817-12-14