Бібліотека

Анатолій Вольський: «Краса – у здоров’ї», м. Запоріжжя

(Консультант «Зеленої Планети Земної»)

Дванадцять років я працював гінекологом. Пацієнтів лікував хімічними препаратами, але покращання у здоров’ї було тимчасовим. Людина переставала пити медикаменти – і захворювання знову давалося взнаки. Нині працюю в «Зеленій планеті» і вірю лише в силу траволікування.

В офіційній медицині – чимало висококваліфікованих фахівців, але багатьох хворих вилікувати не можуть. Хімічні препарати не завжди дають бажані результати, іноді згубно впливають на здоров’я. Мої пацієнти часто скаржаться: «Набридло отруювати організм «хімією», і перераховують симптоми, які виникають від побічної дії медичних препаратів. А внаслідок траволікування хворі одужують. Це підтверджують діагностичні та лабораторні обстеження.

Мої пацієнтами переважно – ті, хто випробував на собі чимало хімічних препаратів і традиційних методів лікування, переконався, що все це – малоефективне, а рятуватися треба, бо хвороба набуває хронічного стану.

Наприклад, у «Зеленій планеті» ми вилікували хворих на церебральний атеросклероз з явищем дисциркуляторної енцефалопатії. Завдяки лікуванню фітокомпозиціями у хворих знижується артеріальний тиск, перестає шуміти у вухах, перестає запаморочитися голова, покращується пам’ять, зір, слух. Добрі результати маємо у лікуванні серцево-судинних захворювань, ішемічної хвороби серця, гіпертонії, кардіопатії різного генезу, захворювань сечовивідної системи, опорно-рухового апарату.

Чудово піддається лікуванню шлунково-кишковий тракт (виразки, хронічний гастродуоденіт, езофагіт, холецисто-панкреатит), а також – ендокринні, неврологічні, гінекологічні, застудні захворювання, алергії. Лікуємо від однорічних малюків до людей похилого віку.

Одній з наших відвідувачок лікарі поставили діагноз: хронічний бронхіт. Стан жінки був важкий: вона задихалася, зблідла, а нігтеві пластинки, мочки вух і кінчик носа аж посиніли. Тони серця не прослуховувалися (була виражена тахікардія), у легенях – хрипи, швидкість осідання еритроцитів – 60мм/год (при нормі для жінок – 15 мм/год).

Я рекомендував Міокардин, Асцитан, Інфільтрин, Легеневий бальзам, Алергін. Через два тижні після початку лікування на обличчі жінки з’явився рум’янець, дихання стало спокійним, тони серця приглушені, застійні хрипи лише в нижніх відділах легень, швидкість осідання еритроцитів – 35 мм/год. Раніше жінка кроку не могла ступити, тепер – ходить, порається по господарству.

Консультанти запорізької «Зеленої планети» врятували очі від катаракти 78-річному чоловікові. Зір швидко падав, на одне око чоловік переніс операцію. Зір другого ока врятував Склерозан, Зірочник, Гепахол-3, Арніка, Вазонорм, Венолік.

За моїми практичними спостереженнями, при гіпертонії деяким хворим, крім Гіпертану і Нефроліку, добре застосовувати ще й Гломеран. Завдяки такому курсу лікування швидко і стабільно знижується артеріальний тиск.

Відомий німецький поет Генріх Гейне писав: «Єдина краса, яку я знаю, це здоров’я». Тож щиро бажаю відвідувачам «Зеленої планети» бути красивими, а значить  здоровими. І пам’ятайте: у вас є ми, зеленопланетяни, які завжди прийдуть на допомогу.