Бібліотека

Андрій Потокі: «Хлопець не розмовляв – а тепер читає вірші», м. Мукачево

(Консультант «Зеленої Планети Земної»)

Я – лікар- ендоскопіст. Те, чого навчали нас в медінституті, дещо відрізняється від того, що ми почули від Земної. Наприклад, студентів вчать, що підшлункова залоза виробляє інсулін. А від Наталі Петрівни ми дізналися, що хвора підшлункова залоза «робить» людині такі «подарунки», як папіломи, бородавки, плями, потовщення шкіри.

А про те, як функціонує шлунково-кишковий тракт, можна визначити за станом шкіри на обличчі. Якщо шлунок працює погано, довго перетравлює їжу, то відповідно вона не засвоюється, бродить, гниє. Токсини від перегнилої їжі кров’ю розносяться по всьому організму і через пори «осідають» на шкірі. На практиці ми переконалися: це справді так. Лише тепер розуміємо, чим є природна медицина і наскільки траволікування необхідне кожному з нас для того, щоб бути здоровими.

Взяти ж хоча би випадок з 14-річним Богданчиком. У нього – дитячий церебральний параліч. Хлопець не розмовляв, викрикував окремі слова. Руки були покручені. Після лікування в «Зеленій планеті» він не лише вимовляє слова, а й вчить вірші напам’ять. Має здібності до малювання. Його картини виставлялися в Мукачеві. Багато людей дивуються, наскільки сильне траволікування. Це справді так.