Бібліотека

АРАХНОЇДИТ

Розпочну свою статтю із листа  пошти “Зеленої планети» від Наталі Пилипець із міста Дрогобич-  «Кілька років « болить у мене голова, пише пані Наталя,- так болить, що немає  сили витерпіти  біль. Ходила до лікарів, лікувалася, ковтаю пігулки й тепер. Проходжу курси крапельниць. Біль трохи вщухне, а потім знову – чи похолодало – зміни в погоді відбулися, чи   понервую. Або навіть, якщо щось з’їм, знову ж болить голова. Болить до блювоти.  Лікарі довго не могли визначити діагноз, а потім все-таки написали, що запалення  судин, якихось найтонших судин у головному мозку і хвороба називається арахноїдит. Можливо, й терпіла той головний біль свій, але ж почала боліти голова й у моєї доньки. Такий тяжкий  біль, що навіть виникають тяжкі епілептичні напади. І, як не дивно, у неї лікарі теж встановили  діагноз – арахноїдит. Чи може таке бути? Можливо, це у спадок перейшло від мене? Але ж дівчині 18 років! Голова ніколи не боліла. Тільки останнім часом. Щоправда. півтора роки тому вона впала. Ніби струсу мозку й не було, але пройшов час, почала  боліти голова. Я пов’язую це саме з цієї травмою. Чи ж можна допомогти  якось дитині моїй?»

Шановна пані Наталю! Дійсно, є таке захворювання, яке називається  арахноїдит.  Це коли запалюється павутинна оболонка головного мозку. Буває, правда, не тільки головного мозку, а й спинного.  І біль залежить від того, де відбувається той запальний процес. Якщо запалюється випукла поверхня мозку, то тоді болить страшенно голова і виникають напади епілептичні. А якщо запалення задньої черепної ямки, то тоді виникають нападоподібні головні болі і доходить до запаморочення страшного тяжкого і навіть  до блювоти. Можливо, у вас і в доньки вашої  однаковий діагноз. Але причини  різні. Вона впала, а ви, можливо, застудили десь свою голову.  У нас, у «Зеленій планеті» ми виготовляємо ліки, які так і називаються « АРАХНОЛІК.  Виготовлений цей лікарський засіб із  цілющих рослин, він покращує кровообіг,  мікроциркуляцію в уражених  ділянках головного мозку. А якщо буває запалення павутинної оболонки спинного мозку, то  і в спинному мозку понижує агрегації тромбоцитів, покращує функціональні властивості еритроцитів і лейкоцитів. АРАХНОЛІК має  спазмалітичну, протизапальну  і імуномоделюючу дію. Даємо також тим, у кого енцефалопатії, енцефаліти. І оскільки він відновлює кровообіг у павутинній оболонці, усуває  запальний процес, то  використовуємо також у дитячій практиці, коли  церебральний  параліч у дитини. А ще АРАХНОЛІК усуває головний біль, який починається в одній півкулі голови. А потім переходить  у другу.

Окрім АРАХНОЛІКА  ми ще пропонуємо  АРНІКУ.

Мають ця фітокомпозиція протипухлинну, заспокійливу, кровоспинну, знеболюючу і навіть жарознижуючу дію. Попереджує АРНІКА судоми, має м’який жовчогінний ефект і нормалізує роботу печінки і  серця. Як бачите, дуже широкий спектр дії.. Також її даємо для комплексної терапії атеросклерозу, при  стенокардії.  Пропонуємо також для лікування зору і косоокості. Бо косоокість найчастіше виникає постравматично.  Чи то  при народженні дитини, особливо якщо кесарев розтин, або важкі пологи були у породіллі. Або ж дитина народилася не сама, їй допомогли – придавили десь. Ось тут АРНІКА вирівняє оченята у дитини  і не треба робити операції. Ну і звичайно ж після травм вона допомагає дуже швидко зупитини кровотечу, загоїти рани.  Тому  я дуже високо ціную ці ліки  і хотіла, щоб у кожної людини не було таких захворювань. А якщо не дай Бог, вони трапляються, то є такі  ліки, над якими довелося працювати тривалий час і наш колектив лікарів, провізорів, фармацевтів задоволений  їхньою ефективністю.