Бібліотека

Біль

Біль, це Божа благодать, бо інакше б ми навіть не здогадувалися, що організм потрібно зцілити. А для цього необхідно знайти причину захворювання. Правильно поставити діагноз – це вже половина успішного лікування. А далі вміло підібрані природні ліки із трав і їжа , яка також відіграє важливу роль в одужанні людини, зроблять свою справу.

Біль – це союзник лікаря, як би для когось це не парадоксально звучало. Саме він спонукає хворого звернути увагу на проблему, тобто, на поломку в організмі. Якби не біль, цей сигнал порушення в цілісному організмі (запалення, порушення функції якогось органу чи системи, недостатність чогось вкрай необхідного для гармонії в організмі, або надлишок забруднення, зашлакованість, отруєння) виявити було б досить непросто.

Все ефективно лікується і швидко, якщо хвороба не запущена, якщо вона тільки починається, про що часто людина не хоче замислитися і почати оздоровлювати свій організм, не чекаючи ускладнень. Людині властиво не заглиблюватися, коли виникає біль. Вона собі знаходить різні пояснення, виправдання. Заболіла спина, наприклад, чи поперек, є заспокійливе пояснення: то я вчора добре попрацював, переохолодився… і навіть не подумає, що почалося серйозне захворювання відповідних органів. У даному випадку -нирок, якщо болить поперек. Всі відхилення, розлади у хребті і, взагалі, в усьому кістково – руховому апараті починаються із порушеної функції нирок. А нирки у свою чергу не змогли працювати нормально тому, що якась причина призвела їх до хворобливого стану (інфекції, переохолодження, запалення, хворі печінка, шлунок, опущення). Але, як кажуть, не до того, щоб згадати про нирки, бо дуже болить у спині. І починаємо її натирати, масажувати, колоти, бити , тобто, травмувати і без того хворий орган.

Отже, якщо відчуваєте біль – негайно до лікаря по діагноз або визначення причини болю. Причину усунули — болю немає.

Наталя Земна