Бібліотека

Богдан Макар, м. Львів

(Консультант «Зеленої Планети Земної»)

За допомогою фітоліків Наталі Земної можна відновити функції всіх органів та систем організму, особливо шлунково-кишкового тракту. Оскільки багато років я працював алергологом,то насамперед краплі з трав рекомендував тим родичам та знайомим, в яких були хронічні кропив’янки, набряки Квінке. Як результат – повне одужання. 

Лікуваві свою матір. У неї були проблеми з опорно-руховим апаратом (спондіоартроз, деформуючий артроз колінного суглобу). Мама застосовувала чимало традиційних медикаментів. Нестероїдні, протизапальні препарати давали тимчасовий ефект і мали багато побічних дій (зокрема у матері почалися закрепи, болі у шлунку, сухість, свербіж і лущення шкіри).

Колиярозповідав мамі про те, що хворі одужують завдяки лікам з трав, вона мовила: «А чому б і мені, сину, не лікуватися ліками Земної?!».Мама комплексно (почергово) застосовувала Спонділан, Артритан, Неврин, Альгосан, Соленорм, Нефролік, Гепахол-3, Гастротон, Діамант. Не минуло й місяця, як покращилася функція травних органів, минули закрепи. Болі в суглобах вщухли. Шкіра перестала свербіти і лущитись.

Окрім того, у малолітнього онука Дмитрика був поганий апетит. Хлопчик  дуже схуд. Спав неспокійно, часто прокидався. Окрім того, у нього були алергічні висипи за вушком. Я порекомендував Гепахол-3 (він має проти лямбліозну дію), Гастротон (для налагодження функції шлунка),протигельмінтний Гельмін, Лімфогран (для лікування лімфатичних вузлів). Буквально за два тижні хлопчик почав добре їсти, вночі – спокійно спати. І шкіра стала чистою.

До речі, якось прийшла в «Зелену планету» жінка із сином і поцікавилась, чи є в нас ліки від глистів. Я питаю: «Що дитину болить?». «Нічого», – відповідає жінка. – Син добре їсть, спокійно спить уночі. Але мама (працює інфекціоністом) мене навчила: якщо в дитини під час сну пітніє потилиця, Значить в організмі є глисти. Тобто підвищена пітливість дітей уночі – ознака інтоксикації організму і наявності глистної інвазії. Водночас завдяки Гельміну ми попереджуємо захворювання на алергію та хвороби верхніх дихальних шляхів. Я лікую дитину ліками на травах, бо вони нешкідливі і нетоксичні».Отже, краще попередити захворювання на гельмінтоз. Адже він може спричинити розвиток інших хвороб.

Усім дорослим (не тільки дітям) треба застосовувати ліки протиглистної інвазії. Якби ми подивилися під мікроскопом на будь-що, що нас оточує, то жахнулися би від того, як багато мікробів на наших руках, одязі, продуктах. Тому влітку, восени, протипаразитарна терапія необхідна. Адже тим самим готуємо імунну систему до зими, – складного періоду, коли імунітет слабшає. До речі, багато залежить і від імунітету. Чим він сильніший – тим краще і швидше пригнічується розмноження паразитів в організмі. Тому кожному у комплексному лікуванні, окрім згаданих мною ліків, бажано застосовувати ще й Імунат для зміцнення імунної системи