Бібліотека

Чим зміцнити кістки?

Таке питання найбільше хвилює людей середнього і старшого віку. Хоча часто буває, що згадуємо про свої кістки вже тоді, коли їх ламаємо. Ще одна категорія, для якої особливо важливе здоров’я опорно-рухового апарату — це діти. Вони ж бо ростуть «як на дріжджах», тож треба щоб мали вдосталь «будівельного матеріалу» і він гарно засвоювався.

Головний мінерал кісток — кальцій. Найкраще, коли він в достатній кількості та у вигляді різних солей кальцію надходить з їжею. Але, якщо вже, не дай Бог, трапився перелом чи поставили діагноз остеопороз, то потрібно вжити швидких заходів, щоб кістки швидше зросталися і припинилося їхнє руйнування.

Яєчна шкаралупа

Нагадаю, що природний кальцій знаходиться в шкаралупі яйця. Візьміть її (якщо з сирого яйця, то обдайте окропом), зніміть зсередини плівочку. Шкаралупку висушіть і дуже мілко подрібніть, «в пил». На 1-1,5 г порошку (саме стільки вміщується на кінчику ножа чи кавової ложки) крапніть лимонним соком і з’їжте вранці та ввечері. Таким чином ви отримаєте достатньо кальцію, що буде добре засвоюватись.

Фініки

Але, якщо хочете досягти ще кращого засвоєння мінералу, зверніться до фінікової пальми.

Це дуже гарна і плодюча рослина, плоди якої будуть особливо корисні вагітним жінкам. Вони забезпечують потреби у кальції, і матері, і плоду.

Ніколи у жінки при надії не випадуть зуби, а коли вона народить дитину, то і дитина буде рости здоровою, міцною, не буде низькорослою.

Якщо регулярно їсти ці плоди, не буде потреби додавати в раціон додаткові кальціємісні продукти.

Хоча самі плоди і не мають багато кальцію в складі (денна норма кальцію міститься десь у 1-1,5 кг плодів), але вони стимулюють фізіологічні механізми, відповідальні за метаболізм кальцію, сприяють направленню кальцію саме туди, де він необхідний в першу чергу — у кістки. Тим самим, зміцнюють їх, запобігають переломам, сприяють швидкому зростанню кісток.

Головне не перестаратись, 3-5 крупних фініків на день, буде достатньо. Більше 300 г продукту, здатні на деякий час вивести з ладу всю травну систему.

Додаємо користі звичним стравам

Про наповнення раціону дітей продуктами з кальцієм маємо подбати ми, дорослі. Зробіть страву з сиру смачною, додавши до неї, замість цукру, родзинки та фініки, горіхи, мак, кунжут. Тим більше, що 100 г маку, або кунжуту самі по собі містять дуже багато кальцію — приблизну денну норму, що вдвічі більше, ніж в сирі. Ними можна посипати випічку, десерти, морозиво, салати, додавати в соуси. З кунжутом роблять також халву і пасту тахіні.

Фітокомпозиція «Остеонорм»

Якщо ж з якихось причин хвороба опорно-рухового апарату вас здолала, зверніться до природних ліків. В «Зеленій Планеті Земної» лікарі, провізори, травознаї завжди думають про здоров’я людей і намагаються допомогти людям не допустити хвороби. А якщо вона вже трапилась, то швидко її вилікувати.

Для швидкого відновлення після операцій на суглобах та кістках, у разі остеопорозу, остеомієліту, сколіозу, уповільненні зростання в дітей та для росту зубів, ми створили фітокомпозицію «Остеонорм».

Якщо у дитини почорніли зубки, або вона вже чималенька, а зубки, все ще не ростуть, ми рекомендуємо «Остеонорм». Його також можна давати по одній краплині, для безболісного росту зубів.

«Остеонорм» нормалізує кальцієвий обмін, покращує засвоєння організмом кальцію, фосфору та інших мінеральних речовин, які є основою кісткової тканини у людини, сприяє росту кісткових клітин, відновленню, зміцненню і зростанню кісток при переломах, допомагає швидше відновитися після операцій на суглобах та кістках.

В основі цього чудодійного засобу природний кальцій, живокіст лікарський, алое деревовидне, мумійо та багато інших речовин, які регенерують кісткову тканину.

Разом з правильним харчуванням, рухом і сонечком для отримання вітаміну D, «Остеонорм» допоможе швидко забути про негаразди з кістками.

Ваша
Наталя Земна