Бібліотека

Чоловічі ліки

Колись на українській землі не було навіть таких знайомих і помічних овочів, як селера, морква і буряк. Тож, для лікування статевої слабкості застосовували ріпу, що її тоді взагалі широко використовували у різноманітних стравах: їли печеною, вареною, пареною, смаженою, сирою, у будь-якому вигляді. А для чоловіків відварювали ріпу у молоці, додаючи невелику кількість меду. Вже пізніше, коли на нашу землю була завезена морква, до відвару ріпи у молоці почали додавати морквяний сік. Пили цей засіб як ліки: по ¼ склянки 4 рази на день або  по 1/3 склянки тричі на день за 15-20 хвилин до їди ( тобто добова порція – 1 склянка). Зберігали цей засіб у холодному місці, але вживали обов’язково у теплому вигляді. Курс лікування – 2-3 місяці, упродовж яких повністю відновлювалася чоловіча сила.

Їли також чимало цибулі, що підсилювала чоловіків, адже добре тонізувала шлунок.

Але  не слід забувати про те, що є рослини чоловічі та жіночі. Наприклад, петрушка і пастернак: перша з них жіноча, а для чоловіків слід брати корінь пастернаку.

Потрібно взяти 1 ст. ложку подрібненого кореня пастернаку на 0,5 л окропу, настоювати 2 години, процідити. Пити так: перший тиждень – по ¼ склянки 4 рази на день, другий тиждень – по 1/3 склянки тричі на день. Курс лікування триває 2 місяці, і коли є результат, необхідно продовжити лікування після перерви, а якщо результату не спостерігається, тоді слід шукати інші засоби.

Будьте здорові та бережіть себе!

Наталя Земна