Бібліотека

ЧОМУ ХВОРІЄ ЩИТОВИДКА?

Найперше – це нестача в їжі  йоду, який необхідний залозі для вироблення гормонів. На другому місці – вплив медикаментів: антибіотиків і сульфаніламідних препаратів. Медикаменти, які впливають на щитовидну залозу, поділяють на дві групи: ті, що спричиняють гіпотиреоз, тобто зниження функції, і гіпертиреоз – збільшення щитовидної залози і її функції.

До першої групи належать препарати йоду ( розчин йоду за надмірного зовнішнього використання може викликати гіпотиреоз навіть у немовлят). До другої групи – гормональні препарати, як- от тироксин, якщо їх застосовувати тривалий час.

В Україні однією з причин захворювання щитовидки є проживання в районах радіоактивного забруднення після аварії на ЧАЕС. Надмірне споживання деяких продуктів також може викликати захворювання, приміром, капусти, редиски гірчиці, соняшника, кропу. Першою я назвала капусту. Здавалося, б рослина, яка лікує дуже багато захворювань, – і раптом викликає недугу? Відповім народною мудрістю: що занадто – те шкодить. Надмірне споживання цього продукту може призвести до захворювання.

Не можу не назвати ще одну з причин захворювання щитовидної залози – психічні травми. Чимало хворих на дифузний токсичний зоб мають гострий або хронічний психічний розлад. Спадковість – теж одна з причин захворювання. В 50% сімей, де є хворі на токсичний зоб, інші члени сім’ї також хворіють на тиреотоксикоз. А в 25% – мають інші захворювання щитовидної залози. Перенесені інфекційні захворювання – грип, тонзиліт, коклюш, кір, енцефаліт, ангіна – також можуть викликати порушення функції щитовидної залози.

Якщо вирішили скористатися досвідом народної медицини, після огляду фахівці Здравниць «Зеленої планети Земної» можуть запропонувати фітокомпозицію з цілющих рослин СТРУМІН. Цей ефективний фітозасіб допоможе привести до ладу роботу щитовидної залози з підвищеною функцією, нормалізує її розмір.

«Зелена планета Земної» розробила також готовий дозований фітозасіб для відновлення зниженої функції щитовидної залози — НОРМОСТРУМ. Його застосування дозволяє зменшити клінічні прояви хвороби та знизити дозу вживання хімічних гормонів, а за тривалого його використання є можливість повністю перейти на фітозасоби замість гормонів.

Якщо є вузли в щитовидній залозі, приймають відповідний засіб АНТИНОДУМ (нодум — вузол). Можливо, потрібен СПАЙКЕЛАН, бо інколи вузли виявляються спайками, розвивається так звана спайкова хвороба. Пролікована щитовидка відновлює нормальну роботу, стає еластичною, без вузлів. Оперувати її нема потреби, бо людина повністю виліковується.

Тож, бувайте здорові і бережіть себе!