Бібліотека

ЧОМУ ШКІДЛИВО СПАТИ НА ЖИВОТІ?

Не так давно до «Зеленої планети»  звернулася наша читачка із проханням роз’яснити чому саме шкідливо… спати на животі. Адже більшість людей  люблять засинати саме у такій позі, відчуваючи комфорт та відпочинок…            Багаторічні дослідження вказують на те, що коли на прийом до мене приходить жінка і жаліється на жіночі проблеми, я одразу ставлю запитання – чи спите ви на животі? Із подивом для себе, жінки ствердно відповідають…Хоча, дивного нічого у цьому немає… Наша неосвіченість та невігластво у багатьох питаннях і в цьому, зокрема, свідчить про невпинно зростаючу категорію жінок із порушеннями у роботі щитовидної та молочної залоз. Перша небезпека –   людина спить на животі, щитовидна залоза затискується, звідси порушується нормальний кровообіг, виникають спайки – так звані вузли. Друга небезпека – натискування на молочні залози.. Це невелике, на перший погляд, травмування може призвести до серйозних проблем – фіброзної кістозної мастопатії і застій лімфи.

Взагалі треба зазначити, що молочні залози – дуже ніжні і будь-яке їхнє травмування може призводити до тяжких наслідків. Я хочу наголосити, що кожна жінка має обов’язково регулярно обстежуватися у лікарів. Адже навіть незначне травмування, наприклад випадково хтось штовхнув у транспорті, чи впала жінка, начебто без наслідків все пройшло. А ось за деякий час у молочних залозах утворюються  ущільнення, які можуть перейти в онкологічні захворювання.

Хочу додати, що  у нас у мережі аптек «Зелена планета» є фітокомпозиціі МАСТОДЕН, ФІБРОМАН, АДНЕКСАН, які  ефективно допоможуть позбавитися мастопатії. Але пам’ятайте – обов’язково до цих ліків додавайте руту садову та арніку!

Як не дивно, але інколи причиною мастопатії може бути і переохолодження.  В такому разі, через застуду мастопатію набагато легше вилікувати і навіть  лише за допомогою трав – арніки та рути содової.

Тож, турбуйтеся про своє здоров’я, любі жінки, навідуйтеся частіше до лікарів на звичайний огляд. Про своє здоров’я насамперед повинні думати ми самі. І, повертаючись до запитання нашої читачки, ще раз наголошую – не спіть на животі, не випробовуйте долю!!!!

Продовжуючи тему, ми звернулися до досліджень іспанських  лікарів-сексопатологів, які після проведення експериментів дійшли висновку, що ця поза під час сну призводить до сексуальних порушень ( це стосується і чоловіків, і жінок). Вважається, що під час сну на животі ви тиснете на внутрішні органи, у тому числі і на сечостатеву систему.

Небажано  на животі спати тим людям, у кого  проблеми із хребтом та поставою.

Якщо ж ви хочете зберегти обличчя « свіжим», також не можна перегортатися на живіт, позаяк  шкіра на обличчі «мнеться» уві сні. Спочатку утворюються  легкі, а з часом  і більш глибокі зморшки. Якщо ви звикли  спати на животі, повернувши обличчя на певну сторону, не дивуйтеся, якщо за деякий час  у вас на цій стороні обличчя з’явилася глибока носо-губна  складка, а поруч із куточком рота почала прорізатися вертикальна зморшка.

До речі, японські жінки знають, що для зберігання краси та свіжості обличчя потрібно спати лише на спині. Тоді шкіра обличчя ще довгий час не дізнається, що таке зморшки. Тож, гадаю, варто брати приклад!