Бібліотека

Діагноз — демодекоз

Настя з Івано-Франківська прийшла на прийом до Наталі Земної з надією хоч щось зрозуміти про свою хворобу. Молода жінка зверталась до лікарів, але на жаль, чіткого діагнозу так і не встановили. Після вмивання червоніють очі, їх наче заливає кров’ю, повіки аж оранжеві стають — на люди вийти страшно. А останнім часом таке почервоніння почало з’являтись і біля носа.

А діагноз дуже простий. Оглянувши жінку, Наталя Земна сказала, що це демодекоз. Зараз досить часто звертаються люди, уражені підшкірним кліщем. Червоніють саме ті ділянки, де кліщ вже є.

Насті запропонували  пролікуватися ПРОЗІРОМ, а в ділянки, уражені кліщем, дуже-дуже легенько втирати зовнішній засіб «Зеленої планети Земної» САНАТ, який має протизапальну, розсмоктуючу, бактерицидну, знеболюючу властивості. Ним успішно лікують міозити, артрити, радикуліти, бурсити, невралгії, неврити різних локалізацій. Вульгарні вугрі, демодекоз, гніздове облисіння, герпеси (оперізуючий лишай). При демодекозі уражені ділянки шкіри варто попередньо змастити маззю ЛІЛЕЯ. Дуже важливо підняти захисні функції організму, очистити його від паразитів зсередини, застосовуючи ГЕМОСАН, ГЕЛЬМІН, ГЕПАХОЛ тощо, залежно від індивідуальних особливостей. Необхідну консультацію можна отримати у фахівців Здравниць «Зелена планета Земної».