Бібліотека

Діагноз: Гепати С – не впадайте у відчай

Народна медицина намагається рятувати людину, якщо хвороба на початковій стадії, тобто, якщо ушкодження печінки ще не сягає критичного стану і лікування може принести успіх. Як лікувати? Як долати хворобу? Передовсім підсилювати імунітет людини, лікувати печінку, боротися з вірусом. У природі є рослини, які допоможуть допомогти в таких випадках. До антибіотиків у такій ситуації треба ставитися дуже обережно, бо вони можуть уразити весь організм.

Народна медицина шукає індивідуально для хворого рослини, які підсилюють імунітет, чистять кров, убивають стафілокок. Однією із таких рослин є парило звичайне – глекопар, грудник, реп’ях жовтий, серпик, яблун. Парило звичайне вбиває золотистий стафілокок, вірус герпесний і його ж практикують у разі цитомегаловірусу. Однак лише очисного засобу для подолання хвороби замало. Лікування тільки печінки – теж замало, треба проводити системне лікування. І хоча вірус С уражає печінку, допомагати треба всьому організму, підсилювати захисні функції, лікувати всі органи і системи.

Справді, нині інформація від офіційної медицини вказує на те, що гепати С не лікується. Але я би додала такі слова: поки що не лікується. Якщо об’єднувати  зусилля офіційної медицини і народної, то можна добитися позитивного результату!

Якщо приходять на консультацію хворі з діагнозом гепатит С, то, обстеживши людину, призначаю лікування за індивідуальною семою. Це ліки на рослинній основі, розроблені в Здравниці «Зелена планета». Обов’язково обстежую і як працюють нирки, шлунок, залози гормональної системи. За потреби додаю до схеми і засоби, які лікують ці органи. З практичного досвіду зазначу, що результати є непогані!

Наталя Земна