Бібліотека

ДОПОМОЖУТЬ РОСЛИНИ – КІЛЬКА РЕЦЕПТІВ ДЛЯ ШЛУНКА

З’явилися проблеми зі шлунком – пропоную звернутися до природних засобів. На допомогу шлунку прийдуть не лише гіркі трави, а й багато інших цілющих рослин України.

Скажімо, морква. Її клітковина здатна «вимітати», як мітлою, кишечник людини, виводити усі непотрібні рештки, вичищати шлунок, ще й лікувати слизову оболонку шлунка і кишечника. Водночас варто пам’ятати: під час загострення виразки шлунка і ентеритів ( запалення тонкого кишечника) свіжа морква та сік із неї протипоказані.

Ще один чудовий засіб – любисток, який наші предки додавали до різноманітних страв як приправу. Він збуджує апетит, підсилює роботу шлунка, кишечника, усуває метеоризм, налагоджує функцію підшлункової залози і печінки. Усі травні органи працюють ефективно.

Тож, пропоную кілька рецептів, які допоможуть лікувати не лише гастрит, а й інші недуги шлунка, усунути неприємні симптоми та супутні захворюванню явища.

Однак, перш ніж почати лікування, варто звернутися до лікаря, аби визначити рівень кислотності, поставити точний діагноз.

Ліки із любистку

Одну чайну ложку. ложку подрібненої рослини залити склянкою окропу, настояти 20-30 хвилин, процідити. Пити по 1-2 ст.ложки 4 рази на день за 20 хвилин до вживання їжі.

Настій листя шавлії

Одну чайну ложку подрібнених листочків шавлії залити склянкою окропу, настояти 30 хвилин, процідити. Пити по 1 ст ложці через 2-3 годин. Приймати у разі запалення шлунково-кишкового тракту. Шавлія нормалізує ферментативну функцію підшлункової залози, внаслідок чого нормально перетравлюється їжа.

Настій трави деревію

Одну чайну ложку подрібненої трави залити склянкою окропу, настояти. Пити по 1 ст ложці 4 рази на день за 20 хв. до їжі.

А щоб не було виразки шлунка, перш за все, правильно харчуйтеся, не перевтомлюйтеся і не нервуйте. На жаль доводиться констатувати, що на виразку шлунка хворіють активні люди, які інтенсивно, без відпочинку працюють, а щоб зняти втому – п’ють багато кави, курять, зловживають спиртним. Буває виразка й від тривалої терапії хіміопротекторами, скажімо аспірином. Тож, я вас дуже прошу – бережіть себе, турбуйтеся про себе і не забувайте, що вам завжди на допомогу прийдуть природні засоби із «Зеленої планети» – ГАСТРОТОН, ГАСТРОЛІК, ГАСТРОУЛЬКАН, ГЕПАХОЛ, ТОКСАН, ЗОЛОТНИК.