Бібліотека

Фенілкетонурію можна і треба лікувати

Настусі виповнився місяць, як мамі Галині з Тернопільщини довелось звернутися до лікарів. Її турбувало, що Настя часто зригує. Обстеження показали, що білок в сечі дитини становить 21 одиницю. Дівчинці поклали діагноз ― фенілкетонурія. Лікарі почали з’ясовувати, чи нема в родині генетичних відхилень. Фенілкетонурію офіційна медицина вважає невиліковною хворобою генетичного походження.

Оптимістом в родині виявився дідусь, котрий пригадав, що в Тернополі час від часу проводить прийоми цілителька Наталя Земна. За його порадою немовля привезли до неї на прийом.

За два місяці лікування зникли зригування, рівень білка в сечі з 21 одиниці впав до 13. Очевидні зміни на краще вселили віру всій родині. Настя почала краще їсти, і загальний стан значно поліпшився. Батьки вирішили лікувати дитину до повного одужання! Та чи можливо це? Адже хвороба генетична…

Якщо сумлінно оглянути хворого на фенілкетонурію, то найперше впадає в око, що у нього атонічний шлунок, низький рівень кислотності, підшлункова виробляє ферменти в недостатній кількості. Разом з цим, як правило, збільшена права доля печінки. Їсти виробів з борошна дитина не може зовсім. Перелічені ознаки свідчать, що фенілкетонурія не є лише хворобою генетичною. Її можна і треба лікувати. Варто нормалізувати шлунково-кишковий тракт, печінку, і маля зможе все їсти, рівень білка прийде до норми.

Фенілкетонурія ― хвороба дійсно рідкісна. В областях звернень буває 1-2, а то й жодного. Проте в Тернопільській області маємо вже 18 випадків. Можливо, таких хворих і більше, та коли лікарі кажуть, що хвороба є генетичною, невиліковною, люди опускають руки. 

Насправді усі, хто пролікувалися фітокомпозиціями «Зеленої планети», ведуть сьогодні повноцінний спосіб життя. Пролікували печінку, травну систему, і хвороба відступила.

«Настю лікуємо уже два місяці, ― каже Наталя Земна, ― і маємо надію, що за три місяці дитя буде здорове. Фенілкетонурію треба лікувати, бо маємо гарні приклади одужання!»