Бібліотека

Фруктові дні

Весняні поради

Настала весна і незабаром ми відчуємо як оживає природа. Ось-ось зазеленіє трава, на деревах та кущах набубнявіють бруньки. Навесні й кожній людині, як і природі, притаманне бажання побачити себе оновленою. Особливо прискіпливо придивляються до своєї фігури жінки – чи не з’явилися зайві жирові відкладення.

Жінкам, які все ж не зовсім задоволені своєю фігурою, радимо не морити себе голодом, а краще спробувати дію фруктової дієти. Адже за такої дієти організм отримує менше калорій. Окрім того, фрукти діють сечогінно, зменшуючи кількість води в організмі, а також добре регулюють роботу кишечника. Фруктові дні можна робити один раз на тиждень або навіть раз на десять днів. І цього дня вживати лише фрукти. З’їдати їх від одного до півтора кілограмів. Зазвичай різноманітних плодів. Щодо рідини, то можна собі дозволити лише одну-дві чашки чорної кави або чаю без цукру. Але краще обійтися й без них. Якщо такі дні стануть звичними, то людина помітить приємні для себе зміни в зовнішності: здоровий колір обличчя, еластична шкіра, зрештою – гарний настрій.

Окрім того, фруктові дні, додаючи здоров’я людині, продовжують її життя.

Популярний рецепт довголіття – дієта з яблук та волоських горіхів. Для цього зранку яблука (1-1,5 кг) помити, розділити на рівні порції, до одного великого яблука( або двох мали) додати один горіх. З’їдати впродовж дня так, щоб шлунок, як мовиться, був зайнятий роботою!

Наталя Земна