Бібліотека

ГЛАУКОМА ЛІКУЄТЬСЯ!

Завжди  найбільш боляче  під час прийому дивитися на тих людей, кому зробили операцію спочатку на катаракту, а потім на глаукому.  Після операції на катаракту у людини через деякий час підвищується внутрішньоочний тиск. Виникає глаукома. Коли я дивлюся на ті очі , можу чітко визначити – чи підвищений тиск , чи ні, є там катаракта, чи немає. За багато років я навчилася бачити такі очі. Тому слізно прошу багатьох пацієнтів , хто зробив операцію і лікарі поставили діагноз – глаукома, звертатися в здравниці «Зелена планета» де є фітокомпозиція, яка називається ОКОЛІК. Вона лікує глаукому.

Хоч на всіх перехрестях, всі лікарі, всі медичні працівники кричать, що глаукома не лікується. Це неправда! Глаукома не лікується хімічними препаратами. Але травами вона лікується. І коли вже зробили операцію на катаракту, то обов’язково треба зробити профілактику від глаукоми. Поприймати ОКОЛІК, а також НЕВРИН, щоб нормалізувати нерв , Арніку обов’язково. Тому що операція на очах– це велика травма для очей. Хоч лікарі акуратно роблять ці операції, навчилися вони видаляти катаракту, ставити кришталик. Але уявіть собі: зіниця ока замінена. Тобто, кришталик ока поставлено інший. Це травма. Її відчуває весь організм. Тоді треба застосовувати такі трави, як арніка, рута і є ще багато інших рослин, які усувають  посттравматичні ускладнення. А  білозір, очанка, синя волошка і багато інших  можуть нормалізувати внутрішньоочний тиск, усунути запалення із зорового нерва  і не допустити, щоб людина осліпла. Тому що, коли оперують людину при глаукомі, порушується зоровий нерв і тоді врятувати зір уже  неможливо. Людина залишається незрячою.

Звертаю увагу всіх! І хочу щоб мене почули, хто читає газету «Зелена планета Земної». Я  там пишу всі рецепти, які кожна людина може приготувати навіть із страв, при тому чи іншому захворюванні. А особливо врятувати свої хворі очі. Тому що ще в сиву давнину, якщо треба було вберегти щось дуже цінне,  наші прабабусі говорили: бережи, як зіницю ока. Тому що ціннішого і більш потрібного органу, як зіниця ока, мабуть, у людини нема. Адже завдяки зіниці ока людина бачить весь білий світ. А коли вона білого світу не бачить, то, звичайно, не може почувати себе повноцінною людиною. Їй уже потрібна чиясь допомога.

В «Зеленій планеті» є фітокомпозиції, є трави, з яких ми робимо саме ті засоби, які можуть допомогти людині і до операції на катаракту. Ми ЗІРОЧНИК даємо, який базується на основі самої трави зірочника. В одному слові дві назви: зір і очник. Це – мокрець, про якого я часто згадую в газеті «Зелена планета Земної». Варто лише передплатити цю газету, читати її і ви все будете знати.

ВАША НАТАЛЯ ЗЕМНА