Бібліотека

Готуємо ліки з грушевих гілочок

Весна є благословенною порою на Землі. Природа починає новий цикл, кожна рослина наповнюється життєвою енергією. І ліки від багатьох недуг поруч – у вашому садочку. Бруньки, що мають ось-ось розкритися, молоді гілочки і листочки наділені великою цілющою силою. Збирайте їх потроху, дивіться, щоб не нашкодити рослині.

Бруньки і молоді гілочки груші (особливо дички) надзвичайно багаті на біологічно активні речовини і вітаміни. В народі здавна очищали ними організм – виводили солі, зайву воду, лікували запалення суглобів і чоловічі хвороби, зокрема простатит.

Чай з грушевих пагонів
Подрібніть та кип’ятіть молоді грушеві гілочки (10-15 см) 10-15 хв., дайте трохи настоятися, пийте як чай.

Чай не тільки виводить усе зайве з організму, а й додає чоловічої сили. Настоянка лікуватиме чоловічі хвороби і суглоби, а настій особливо ефективний від шийного остеохондрозу.

Настоянка грушевих бруньок
50 г подрібнених бруньок залийте 0,5 л горілки, настоюйте 2 тижні. Процідіть і приймайте по 5 крапель під язик двічі на день між прийомами їжі.

Настій грушевих пагонів
Однорiчний пагiнець дикої грушi (10-15 см) подрібніть, залийте 0,5 л води і кип’ятіть 15 хв. на маленькому вогнi. Дайте настоятися 40 хв., процідіть. Пийте по третині склянки 4 рази на день за 30 хв. до вживання їжі. Курс лiкування 3 тижнi.