Бібліотека

Грижа у стравоході. Що робити?

За моїми спостереженнями, останнім часом у людей побільшало гриж у стравоході. Восени – перехідний період. Велика кількість , як жінок так і чоловіків, зверталися до Здравниці «Зелена планета» з приводу виразки дванадцятипалої кишки, гіперацидного гастриту (гастродуоденіту), панкреатиту. Скаржилися на різкий біль в підложечці, голодні болі. Людина вранці прокинулася, а в неї болить під ложечкою, хочеться щось з’їсти, або навіть випити води, для того, щоб не було болю. В такому випадку ми даємо ГАСТРОУЛЬКАН, щоб припинилася печія, не виникли – виразка, ерозія і нормалізувалася слизова оболонка. Тобто, щоб усунути запальний процес. Але, знаєте, ніколи не виникає щось окремо. Дванадцятипала кишка пов’язана із шлунком, печінкою і підшлунковою залозою. Коли підшлункова залоза не виробляє достатньої кількості ферментів, застоюється їжа , вона не перетравлюється і на слизовій оболонці дванадцятипалої кишки утворюються «пролежні», застій і виникають виразки. У таких випадках у «Зеленій планеті» ми даємо ЗОЛОТНИК, ГАСТРОУЛЬКАН.

Якщо є відрижки, якщо біль є у стравоході і, взагалі, лікарі визначили, що там є грижа або виник рефлюкс езофагіт – до ЗОЛОТНИКА та ГАСТРОУЛЬКАНА додаємо ще ЕЗОФАГІН. Щоб не було езофагіта, щоб печінка не закидала жовч до стравоходу. Щоб не було болю і не відкривалися виразки.

Якщо утворилася грижа, також даємо ЗОЛОТНИК, ГАСТРОУЛЬКАН, ЕЗОФАГІН і СПАЗМІН. Іноді доводиться давати АРНІКУ, або ж інші фітокомпозиції. Це залежить від того в якому стані прийшла людина. Чи є там грижа? Якщо вона є, то яка причина? Коли усуваємо причину – захворювання лікувати набагато легше і швидше. Якщо є ерозія, виразка в дванадцятипалій кишці чи у шлунку, то людину, крім того, що виникає біль, переслідують голодні болі. Отже, тоді даємо ГАСТРОУЛЬКАН, ЗОЛОТНИК. Після цього припиняється голодний біль, печія. Нормалізується слизова оболонка. Проходить запалення. А виразки виліковуються, щоб більше не відкриватися, щоб не було рецидиву.