Бібліотека

Хронічний алкогольний гепатит

 

Про нього мало пишуть. Хоча, надмірне вживання алкоголю, тобто власне алкоголь – одна з основних причин ураження печінки, порушення її функцій. А хронічний алкогольний гепатит, супутній вірусному, і є основою для подальшого розвитку всіх інших гепатитів.

У хворих на хронічний алкогольний гепатит ніколи немає похмілля, знижений апетит, в організмі значний дефіцит білків, вітамінів, мінералів. З часом починається жирове переродження печінки. Ризик збільшується за регулярного вживання алкоголю. І тут треба лікувати не потяг до спиртного, а вже весь організм. Таких людей можна розпізнати, навіть глянувши на їхнє обличчя: розширені судини носа ( ніс червоний), збільшені навколовушні залози, атрофія плечового пояса.

Поширенню цього захворювання сприяє інтенсивна, усюдисуща реклама алкогольних напоїв, водночас не здійснюється така потрібна профілактична робота щодо гострих та хронічних гепатитів усіх видів.

У природі є чимало рослин, які можуть допомогти при гепатитах. Можна готувати ліки з окремих рослин або зі зборів.

Згадаю про суницю – відома її позитивна дія на діяльність печінки. Можна приготувати ліки з листя рослини.

Але що стосується хронічного алкогольного гепатиту, то насамперед варто зробити все можливе, аби хворий припинив вживати спиртне.  Тут вам теж стануть у пригоді природні засоби, із яких можна приготувати цілющий чай – із полину, чорнобильнику, чебрецю, золототисячника. Також можна додавати у харчування  таку приправу, яка дуже популярна в Болгарії, та й  у нас в Україні раніше була – чабрець. Таким людям, хворим на хронічний алкогольний гепатит  взагалі треба давати різні приправи, які тонізують його. Не лише шлунок, а весь організм. Тоді і нервова система буде спокійна.

Таким людям протипоказані солодощі, а гіркоти – навпаки – будуть тонізувати чоловіка.

Ми в «Зеленій планеті»  завжди пропонуємо ГЕПАХОЛ-2, аби печінка нормалізувалася. У таких людей часто пропадає апетит. Додаємо до ГЕПАХОЛА-2  ГАСТРОТОН. І заспокоюємо нервову систему – даємо НОРМОСТРУМ,  ІНТЕЛЯТРИН і від такої тяжкої алкогольної депресії даємо СТИМОВІТ. А до того ще додаємо СУПЕРВІТ. Людина  себе почуває нормально, покращується апетит, печінка стає нормальною.

Я дуже сподіваюся, що спільними зусиллями ми подолаємо таку неприємну хворобу, як хронічний алкогольний гепатит.