Бібліотека

Хвороба Моргелонів

З хворобою Моргелонів мені довелося познайомитись ще 37 років тому, в 1982 році. В Тернополі на прийом до мене приїхала жінка з міста Кременця, вся в ранах, які виглядали просто дірками по всьому тілу. Жінка плакала, кричала, розповіла що у сні побачила що нібито я її врятую від цієї тяжкої хвороби. Розповіла що хворіє кілька  років і ніхто не може їй допомогти, хоч побувала у багатьох лікарів, професорів, але навіть вони не сказали як називається така хвороба. З болем не тільки фізичним, але й душевним, з втратою душевної рівноваги повідала, що від неї пішов чоловік і залишили її діти, оскільки не було у них сили дивитись на її муки, а допомогти нічим не могли.

Залишившись самотньою у тяжкому стані, не знала куди подітись. Вже приходили у тому відчаї навіть тяжкі грішні думки, і тільки заспокоювала молитва до Бога, віра в те, що Матінка Божа зможе її захистити. І дійсно, у сні з’явився образ жінки, яка лагідним голосом вказала де шукати рятунок. От і приїхала, власне, майже прийшла, бо грошей на дорогу не було.

Оглянула я її, хоч вона не дозволяла доторкнутись до її тіла, а в мене після того огляду, здавалось, свербіло все тіло, навіть всередині…

Дала їй ліки від паразитів. Гельмін вже на той час був майже від усих видів гельмінтів. Додала Гемосан – для очищення крові, для підсилення імунної системи – Імунат, Міцетан – від грибків, заспокійливе – Неврозан, та для підтримки серця і кровотворних органів.

Через місяць жінка прийшла з баночкою, в якій було щось схоже на грубе волосся червоного, чорного і синього кольорів, сказала що це лізе із ран-дірочок. А я впродовж усього місяця шукала,  яка це може бути хвороба, хоча вже точно знала що це якийсь паразит.

До тих моїх ліків із трав, що вона приймала всередину, я додала ще півмішка трави для прийняття ванн.

Під час прийому ванни з відваром, на поверхні води з’явилось стільки того «волосся», що його  можна було жменею гребти, що жінка і зробила, зібравши його у велику банку. Для мене це було підтвердження, що я на правильному шляху, і я рада була за неї, мабуть більше, ніж вона. Тоді я вже точно знала що це хвороба Моргелонів.

Тепер до нас, в «Зелену планету» приходять такі хворі. Дійсно, вони нині є в кожній області.  18 червня на конференції  зеленопланетян в Яремче, я представляла таку хвору з Івано-Франківська, ділилась досвідом як діагностувати таку хворобу і чим її лікувати.

Лікарі офіційної медицини кажуть що здолати цю хворобу неможливо. Погоджуюсь, що хімічними препаратами така хвороба не лікується, а от цілющі рослини, які допомагають організмові побороти хворобу Моргелонів, існують.

Саме з цією метою наша експедиція зеленопланетян збирала в африканських каньйонах рослини, які витримують навіть 50 °C, щоб додати їх до наших сильних українських трав, якими наші пращури рятували людей навіть від укусів гадюк, скажених собак, та інших тяжких недуг.

Природа-Матінка, створена Богом – сильніша за хімію, створену людиною!

Лікарі нині тільки почали вивчати методи діагностики та засоби лікування хвороби Моргелонів, а я за 37 років навчилась розпізнавати цю хворобу і знайшла метод боротьби з нею. Лікарям важче це зробити, оскільки вони обмежені хоч і великим переліком хімічних препаратів, але творіння Бога – трави сильніші, адже вони допомагають організмові боротись, а хімічні препарати не завжди підсилюють організм.

Мене не дивує, а не дає спокою те, що лікарі зовсім не те що не зацікавились, а навіть не звернули уваги на публікацію в газеті «Про хворобу Моргелонів», яка вийшла понад 20 років тому, після 7-ми річних досліджень. І тільки тепер, коли частота захворювань  збільшилась, і в перспективі може мати загрозливий характер, почали вивчати як же діагностувати хворобу, яку навіть аналізи не можуть визначити. А народну медицину ігнорують…

Наталя Земна