Бібліотека

Інжир для краси шкіри

Подальше моє дослідження і досконале вивчення інжиру продовжилось у Франції, в Ніці, на березі моря, де росли великі дерева і кущі інжиру. Було це на початку липня, коли тільки з’явилися зелені плоди смоківниці. На берег моря із кафе «Шоколадниця» вийшла дівчина одягнута у кофтинку. Через її прозорі рукава проглядала шкіра спотворена чорними малюнками тату і колоїдними рубцями, мабуть намагалась дівчина позбавитись своїх помилок, але не вдалося. Я їй поспівчувала і вона мені розповіла свою сумну історію про те, як покохала вона хлопця-рокера, як літали вони на мотоциклі, як в нього було все в тіло в татуюваннях, як під його впливом зробила і вона собі тату… Пройшло небагато часу і хлопець її залишив. Боляче було їй, але зустріла іншого. Покохали один одного, і вже мріяли одружитися, але ненависне чорне тату стояло на перешкоді. Що вона тільки не робила, але татуювання повністю не зникало, а від кожної нової спроби тільки виникали келоїдні рубці.

Шкода мені стало юну красуню, підвела я її до смоківниці, зірвала зелений плід і потекло біле молочко із плодоніжки. Наказала їм змащувати ті  чорні узори на шкірі впродовж року, двічі на день, навчила як зберегти той нектар цілющий на зиму, а для лікування рубців, відправила їй наш «Спайкелан» із Зеленої планети.

Минув рік, і знову я приїхала на той самий берег. Подивилась у бік «Шоколадниці», і тільки-но подумала зайти, як чиїсь руки обвили мої плечі і голосно, зі сльозами хтось почав мені дякувати французькою мовою. То була моя торішня знайома, але я її майже не впізнала – її шкіра була чистенька, лише ледь помітні рубці, якби не знала, то б і не помітила. Вона цілувала мене, плакала і сміялась, запрошувала мене на весілля, а я раділа і думала, який Бог сильний, один Він знає  що вкладає  у свої творіння. Людина повинна тільки вміти все це застосовувати.

Так і пішов з великим успіхом наш Спайкелан, який розсмоктує не тільки внутрішні спайки, а й зовнішні рубці. Потрібен лише час і наполегливість.