Бібліотека

Коли хворіє шкіра

Шкіра «віддзеркалює», демонструє те, що робиться в організмі. Якщо на шкірі з’являються висипи – лікуйте травні органи, печінку, шлунок, підшлункову залозу. Коли лікарі констатують проблеми шкіри – вугрі, фурункули, гнійні прищі, насамперед, перевіряють у якому стані печінка. Бо як правило, висипи на шкірі з’являються внаслідок того, що хворіє саме цей орган. У народній медицині найперше звертають увагу на те, чи здоровий шлунок та кишечник. Коли він атонічний, функціонує надто повільно, погано перетравлює їжу, а також коли він не сповна виконує свою секреторну функцію, то їжа у ньому застоюється, закисає, бродить та гниє. Унаслідок цього невдовзі в організмі утворюються отрути, і печінка неспроможна вивести їх з організму. Недаремне печінку називають лабораторією організму: що необхідно – відбирає про запас, а непотрібні речовини, які заважають життєдіяльності організму виводить природним шляхом.

Консультанти «Зеленої планети» у таких випадках рекомендують застосовувати засоби з трав ГАСТРОТОН, ГАСТРОЛІК. Окрім того, радять не вживати солодощів, а тонізувати шлунок гіркотами, їсти багато зелені ( цибулю, кріп), вживати чай з чорної смородини, пшоняну  кашу, гірчицю, хрін аби налагодити секреторну функцію.

А якщо хвора печінка, рекомендуємо лікувати її ГЕПАХОЛОМ, а також пити настій з парила звичайного, з листя суниці лісової, споришу або цмину піскового ( тобто, яка функція печінки порушена – такою рослиною і пропонуємо лікуватися) Але ж не забувайте, що одночасно треба шкіру і лікувати – очистити  від токсинів. У «Зеленій планеті» для цього є засіб з трав, антисептик СЕПТОДЕРМ ( септ- септик, дерм – шкіра). За його допомогою знешкоджуються всі бактерії, усуваються гнійні висипи, очищається шкіра, загоюються рани. Фітозасіб підсушує шкіру ( особливо показаний для лікування вітіліго, псоріазу, вугрів, запалення та потовщення підшкірних залоз). Допомагає СЕПТОДЕРМ навіть при червоному підшкірному кліщеві – демодекозі. Вранці шкіру треба протерти СЕПТОДЕРОМОМ, а ввечері перед сном – фітозасобом АЛЬБА. Окрім того, двічі на тиждень слід змащувати шкіру САНАТОМ. Отже, без СЕПТОДЕРМУ у комплексному лікуванні хворий не обійдеться.

Раніше ми рекомендували зовнішній фітозасіб ЛІЛЕЮ і САНАТ. Але після спостереження за станом здоров’я хворих помітили, що спочатку людина відчувала покращення, відповідно – шкіра очищалася.  Але минав час, і шкіра знову хворіла, тому що демодекоз не вилікували, просто «загнали» кліща глибоко в організм. Значно ефективнішим буває лікування, якщо спочатку почистити шкірну СЕПТОДЕРМОМ, а потім – САНАТОМ ( тоді фітозасіб глибоко проникає у волосяні мішечки, сальні залози шкіри і знищує червоного підшкірного кліща).

СЕПТОДЕРМ рекомендуємо також при псоріазі, а також жінкам при білях та хламідійних кольпітах(фітозасіб можна використовувати також для спринцювань) СЕПТОДЕРМ рекомендуємо і дітям, які страждають на алергію. Деякі прихильники «Зеленої планети» розповідали, що навіть змащували СЕПТОДЕРМОМ жировики, збільшені лімфатичні залози, лімфостаз. За нашими спостереженнями після таких процедур підшкірні утворення поступово розсмоктуються і більше не виникають.  Більше того, коли у людей починається нежить і вони не мали під руками необхідних ліків окрім СЕПТОДЕРМУ, то полоскали ним горло ( одна чайна ложка фітозасобу на одну склянку теплої води). За кілька таких процедур горло переставало боліти,  запалення минало. Отже, як показує практика, СЕПТОДЕРМОМ можна лікувати не тільки шкіру, а й хворе горло та запалення слизової оболонки рота. Коли люди змочували бинт СЕПТОДЕРМОМ і клали на хворий зуб, біль вщухав. Використовували СЕПТОДЕРМ навіть при пародонтозі. Ось такі цілющі фітокомпозиції маємо у «Зеленій планеті»! Не лінуйтеся, звертайтеся за консультаціями! Ми завжди радо вам допоможемо та надамо, як завжди, безкоштовні  корисні поради!