Бібліотека

Коралоподібний камінь лівої нирки та супутній «букет» хвороб

Матеріали конференції «Зеленої планети Земної» за серпень, 2018 року.

У нашій шосткінській Здравниці «Зеленої планети Земної» вже десять років лікується пацієнт з основним діагнозом «коралоподібний камінь лівої нирки». Вперше прийшов у 2008 році, нині має вже 49 років.

Вік начебто невеликий, але чоловік накопичив чимало супутніх хвороб: жировий гепатоз, хронічний пієлонефрит, наслідки черепно-мозкової травми, посттравматичний неврит лівого слухового нерву, дифузний зоб з гіпофункцією щитовидної залози, поширений остеохондроз хребта, подагричний артрит, двостороння пахова грижа із залученням в грижовий мішок зліва.

Про ці хвороби згадали недарма, оскільки численні виробничі й побутові травми, не кажучи вже про ГРВІ, теж потребували уваги, часу і відповідного лікування, а отже основне захворювання посувалось на другий план.

Мушу зазначити, що коралоподібні камені — один з найтяжчих проявів урологічної патології. Найчастіше діагностуються у найактивніший період життя (20- 50 років), і лише четверта частина випадків стосуються дужої статі. Захворювання непросте, оскільки коралові камені, що складаються з оксалатів і уратів, можуть бути доволі великими, іноді можуть займати всю миску і стати причиною втрати однієї або відразу обох нирок. Як каже Наталя Земна, оксалати — то цегла, скріплена цементом — уратами. Лікувати такі камені дуже важко.

У складі різних курсів ми застосовували НЕФРОЛІК, УРОСЕПТ, ПОДАГРИН, СОЛЕНОРМ, РЕНОКОЛ, НОРМОСТРУМ, ДІАМАНТ, ХОНДРОЛІК та деякі інші фітокомпозиції «Зе­леної планети Земної» і зважаючи на десятирічний досвід можемо сказати наступне. У чашково-мисочковій системі нирки розміри коралоподібного каменю зменшилися втричі, він розпався на менші гіперехогенні часточки (за термінологією УЗД). Напади ниркової кольки стали докучати значно рідше і відчувались не такими болючими, коли сечоводами виходили камінці. Біль дуже добре полегшували РЕНОКОЛ і СПАЗМІН. Зайві солі постійно виходять у вигляді піску, на шляху сечі немає ніяких перешкод. Рівень сечової кислоти перебуває в межах норми. Хворий позбувся 25 кг зайвої ваги, розміри печінки зменшились більш ніж на 3 см, циркуляція жовчі не порушена, функція шлунка і підшлункової залози цілком задовільні.

Маю відзначити, що чоловік лікувався винятково засобами «Зеленої планети», і я задоволена результатами своєї праці, знаю, в якому напрямку рухатись далі. З пацієнтом підтримуємо гарні довірчі відносини, у нас є спільна мета. Отже все буде добре!

Тетяна Галай
Лікар-консультант
Здравниці «Зеленої планети Земної» №41
(м. Шостка)