Бібліотека

Квасоля: Для здоров’я та краси

Їжа – ліки

Не так давно ми розповідали про те, що три квасолинки можуть нормалізувати рівень цукру хворого на цукровий діабет! Сьогодні ж поговоримо про квасолю, яка є чудовим косметичним засобом. Це стає більш актуальним напередодні весни, коли кожна жінка хоче виглядати молодою та привабливою. Ось тут в нагоді – квасоля!  Здавна жінки використовували квасолю  для краси: робили з теплої розтертої квасолі маски на обличчя, одначе не забували додавати в пюре мед або олію.  Був відомий й інший косметичний рецепт.

Очищувальна маска

Розтерту квасолю змішати з соком обліпихи або лимона, довести до консистенції сметани, накласти на обличчя. Така маска очистить шкіру від вугрів, розгладить зморшки.

Ще один, доступний для всіх жінок рецепт краси.

Маска Клеопатри

Зварену квасолю протерти на пюре, додати рослинну олію, мед, ретельно розмішати. Накласти на обличчя на 10-15 хвилин. Потім змити теплою водою, сполоснути холодною. Шкіра стане гладенькою, оксамитовою, зникнуть зморшки.

На завершення ще одна порада: коли варите квасолю, то додавайте сіль, томати й інші кислоти тільки тоді, коли вона( квасоля) стане м”якою.      Будьте здорові та гарні!

Наталя Земна