Бібліотека

Лаконос американський (Phytolacca decandra)

Не зашкодь!

За ці дні в Зелену планету лікарям і особисто мені, надійшло більше десятка тривожних і дуже неприємних дзвінків. Дзвонять люди, які отруїлися самі, або їх рідні, чорними ягодами американського лаконоса.

Зараз поширюється інформація, що ягоди лаконоса лікують онкологію, от люди і почали вживати ягоди чим більше, тим краще – адже для себе не шкода. Вживання великих доз ягід призводить до важких отруєнь організму. В таких випадках я порадила промивати шлунки марганцовкою.А ще є така рослина – ягель лікарський, який може допомогти при отруєнні. В Зеленій планеті є фітокомпозиція Токсан, що може врятувати вас від отрути.

Уклінно прошу вас не вживати ягід лаконоса американського. Якщо все ж таки вживаєте, то 1-3, не більше! Лаконос американський застосовують гомеопати, вони знають яку дозу треба брати для того, щоб вона не зашкодила. Лаконосом американським користувались раніше і в народній медицині, а тепер він росте і дарує ягоди майже в кожному городі.

Гомеопати користуються корінням цієї рослини. Буває так, що корінь її виростає до 6 кг. Корінням натирали гайморові пазухи, лікуючи гайморит. Гайморит виліковувався, але страждав зір, очі. Тому краще не ризикувати. До складу Phytolacca decandra – така наукова назва лаконоса, входять алкалоїди, великі дози яких і призводять до отруєння організму. Будьте уважні і обрежні. Адже перше правило в лікуванні – «Не зашкодь!». Якщо людина собі не зашкодила, вона вже собі допомогла.

Наталя Земна