Бібліотека

Лана Бацевич: «Творіть добро – і тіло буде здоровим»

(Консультант «Зеленої Планети Земної»)

Кілька років тому я мала серйозні проблеми зі здоров’ям. Незважаючи на те, що працювала тоді терапевтом у державному лікувальному закладі, лікувалася в «Зеленій планеті». Знала, що фітозасоби без побічних дій, проходять радіологічний контроль. Ними можна лікувати від немовлят – до людей сторічного віку. Наталя Земна, консультанти «Зеленої планети» працюють за принципом Сходу: лікують організм в цілому. А в офіційній медицині переважно усувають хворобу, а не її причини. Східні методи лікування мені ближчі та прийнятніші.

Скажімо, людина звертається з головним болем до лікаря. Він виписує пігулки, від яких голова відразу перестає боліти. Вважаєте, це добре? Зовсім ні. Бо лікар лише перервав больовий ланцюг, але причини не усунув. Натомість причин головного болю може бути багато: травма голови, гіпертонія, високий внутрішньочерепний тиск, остеохондроз, мігрень, патологія судин головного мозку… Щоб повернути людині здоров’я, важливо віднайти та усунути причини захворювання.

Ось чому хворим з однаковими симптомами та діагнозами рекомендуємо різний курс лікування, – відповідно до того, що спричинило розвиток хвороби. Завдяки таким методам лікування багатьох людей ми поставили на ноги.

До речі, в «Зеленій планеті» добре лікується дитячий церебральний параліч легкої і середньої форм важкості (батьки часто відмовляються лікувати дітей хімічними препаратами).

Звертаються до нас чимало здорових людей, особливо пенсійного віку. Про поліклініки слухати не хочуть, – п’ють ліки з трав для попередження недуг. Кажуть, щоб жити довго і не хворіти. Є й такі, що лікувалися в офіційній медицині, пройшли, як кажуть, сім кіл пекла, випробували на собі багато хімічних препаратів, а коли жодний не допоміг, у відчаї звернулися в «Зелену планету», аби уберегтися від операції.

Радію, що завдяки траволікуванню (зокрема Золотника, Гемосану, Псореполу) п’ятирічна дівчинка позбулася псоріазу. Тіло дитини було обсипане червоними псоріазними бляшками. Через п’ять місяців від початку лікування у Настусі залишилася одна малесенька плямка під колінком.

Пригадую, жінка роками страждала від інсулінозалежного цукрового діабету. За три роки лікування у «Зеленій планеті» поступово знижувала дозу інсуліну. Потім повністю «перейшла» лише на ліки Земної.

Інший відвідувач, завдяки лікуванню в «Зеленій планеті», позбувся 2-сантиметрового каменя у жовчному міхурі. Чоловік не повірив власним вухам і двічі робив УЗД в різних лікувальних закладах міста. А нещодавно цей чоловік хвалився, що внаслідок лікування в «Зеленій планеті» хронічна трофічна виразка на нозі загоїлася. Прийшов і каже: «Всі методи лікування, які я випробував на собі до «Зеленої планети», допомагали на тиждень-два. Спочатку виразка начебто гоїлася, але потім знову ятрилася».

Добре лікуються чоловічі захворювання: простатит, гіперплазія передміхурової залози, аденома. Та, на жаль, багато зволікають з лікуванням, звертаються до нас, коли починає нестерпно боліти, коли по шість-сім разів вночі встають в туалет, знемагають від безсоння. Потім таких чоловіків приводять до нас дружини і самі ж починають переказувати симптоми «сильної статі». «Почекайте, – кажу таким жінкам, – це чоловіка болить, а не вас. Нехай він розкаже, що його турбує». Чоловіки спочатку ніяковіють. А коли внаслідок траволікування одужують, тоді сором як рукою знімає. Бувало, рекомендую чоловікові для лікування передміхурової залози або сечостатевої системи Простаден, Антинодум, Уросепт, Цистан (таке комплексне лікування чудово усуває чоловічі хвороби). Ще й Супервітом «підкріплю» для підсилення чоловічої сили. Повірте, після того задоволенню мужчин нема меж. Приходять і жартують: «А може, всі краплі з трав відмінимо, лише Супервіт залишимо?!».

Хочу поділиться і власними практичними спостереженнями. Я помітила, що взаємопов’язані між собою хвороби малого тазу і молочних залоз, – їх треба лікувати одночасно. Тобто якщо в жінки, наприклад, фіброміома, то одночасно треба лікувати мастопатію. І навпаки: якщо є мастопатія, треба обстежитись на наявність фіброміоми.

Що важливо: перш ніж лікувати тіло, оздоровте душу. Бо фізичний стан однозначно залежить від духовного життя (думок, почуттів, вчинків). Між ними існує міцний нерозривний зв’язок. Чим більше творимо добра, чим доброзичливіші – тим більше очищається наша аура. Така людина швидше одужує і менше піддається захворюванням. Творіть добро – і тіло буде здоровим.