Бібліотека

ЛАВАНДА РЯТУЄ ЛЮДСТВО ВІД ТЯЖКИХ ЗАХВОРЮВАНЬ

Лаванда  часто рятувало людство від тяжких захворювань. Коли були великі, масові пошесті тифу, холери та важких інфекцій, ця рослина рятувала селища й міста. Її спалювали на перехрестях, обкурювали села і домівки. Таким чином цілі покоління людей рятувалися від смерті.

Лаванда настільки сильна рослина, що лікує навіть хворобу Альцгеймера. Це коли людина вже навіть не відчуває, що вона живе, що є розумною істотою, скоріше рослина. Нічого не пам’ятає, не знає, мозок повністю деградував, лишилося тільки тіло. І ця важка хвороба не лікується в жодній країні світу. Втім, у нашій практиці лікування лавандою, розмарином та хризантемою дало досить непогані результати. Тому із впевненістю можу сказати, що хвороба Альцгеймера лікується. І не лише фітокомпозиціями, які ми виготовляємо, але й ваннами із лаванди. Заварюємо лаванду, у воду додаємо настояний відвар, людина приймає таку ванну і за місяць-два  починає дивитися розумними очима, щось пригадувати. Мозок поступово оживає. Хоча багато фахівців кажуть, що це абсолютно неможливо, та трави мають надзвичайно цілющу властивість.

Раніше лаванду заготовляли в Криму, ще вона добре себе почувала в Закарпатті. Ми приїжджали до Криму, на місці брали свіжу рослину, та переробляли її на ліки. Оскільки зараз Крим тимчасово став чужим, травники  запанікували, адже доступу до кримської лаванди більше немає. Аграрії почали вирощувати її в інших областях України. Вона прижилася і дуже гарно розквітає. А головне — ефірних олій в ній не менше, ніж в кримській.

ВАША НАТАЛЯ ЗЕМНА