Бібліотека

Лікування геморою

Хвороби завжди неприємні. Але є серед них і найнеприємніші, які «ні самому подивитися, ні людям показати» – це геморой. Важке захворювання, яке мучить людину тривалий період. І найголовніше, що людина допомогти собі не може, треба йти робити операцію. Буває так, що і після операції бувають рецидиви. А чому вони бувають? Та тому що геморой прибрали, але причина у людини залишилася. Тому і є рецидиви, тому і мучить далі хвороба неприємна.

 

Для того щоб не було причини, щоб її прибрати, треба лікувати печінку. Гепахол – до ваших послуг. Печінка стає на місце, працює добре. А геморой виникає не тільки через збільшення печінки, але ще через погану роботу шлунка, коли шлунок не справляється зі своєю роботою тому що розтягнутий, опущений і працює погано, починаються запори, проноси. Опущення шлунка теж призводить до цього захворювання. Тут на допомогу приходить Гасторотон. Гепахол і Гастротон – добре працюють в парі.

Геморой – це варикозне розширення судин в прямій кишці.

Тому до всього ще потрібно додати Венолік, для того щоб лікувати вени, лікувати судини. Ну і найчастіше це захворювання буває у людей з цукровим діабетом, в такому випадку обов’язково треба ще додати Діамант.

Часто бувають тріщини в задньому проході, в прямій кишці. Є у нас знамените ліки, які лікують швидко ці тріщини – Анусан. Для зовнішнього застосування використовуємо  Універсальний крем.

Таким чином, пролікувавшись місяць- два, відновлюємо печінку, нормалізуємо функцію шлунка, нормалізуємо функцію підшлункової залози і відновлюємо судини: стінки їх стають еластичними, варикозне розширення проходить, кровообіг нормалізується геморою немає.

Коли немає ліків і люди приходять і запитують як можна допомогти вдома? А вдома можна допомогти простою картоплею: ​​почистити картоплю, вирізати свічку, промити холодною водою, поставити свічку з картоплі. Додатково можна таку свічку змастити медом, якщо немає алергії на мед і, таким чином, вилікувати неприємне захворювання.

Геморой ще називається «почечуйной хворобою». Є в природі трава почечуйная, вона теж допомагає лікувати геморой.

А я хочу побажати вам, щоб ви ніколи не відчували болю ніде, і ніколи у вас не було хвороб. Будьте здорові!