Бібліотека

Лікування захворювань сечостатевої системи у чоловіків

Дорогі чоловіки, ви приходите і якось дуже сором’язливо питаєте як лікуватися, якщо болить  у поперку, сечовипускання хворобливі, слабкість якась незрозуміла при близькості з жінкою? Лікарі вам сказали, що була ТОРЧ-інфекція, або цитомегаловірус, або хламідії. І лікувався-лікувався тривалий період, здається вже все нормально, аналізи вже нічого не показують, а все одно болить поперек і слабкість статева не проходить. Що ж робити?

Зелена планета подбала про вас. Є така фітокомпозиція, яка лікує запальні процеси, віруси і ТОРЧ-інфекції, які потрапили в ваш організм – Вірусан. Вірусан дуже добре справляється з вірусами, тому що сюди входить окрім інших, найголовніший компонент – «парило звичайне». Парило звичайне, добре дуже бореться з вірусами, особливо з вірусом Герпеса і з золотистим стафілококом. А до нього, звичайно, ще є й інші рослини, які в співдружності скомпоновані в єдиному рецепті: одне лікує, інше допомагає йому посилити свою дію на організм, третє доповнює – ось вийшов у нас Вірусан.

Для того щоб лікувати чоловіка у якого запалення передміхурової залози, запалення уретри, у якого інфекція зробила все негативне що тільки могла зробити, ми даємо такі ліки, яке називаються Уросепт. Наш Уросепт приймають не тільки чоловіки, але і жінки, які перехворіли на різні віруси і ТОРЧ-інфекції. Скільки ж жінок нас подякували що змогли завагітніти, виносити дитину і народити її без перешкод, без ускладнень, завдяки Уросепту.

Для того щоб зняти запальний процес ще з передміхурової залози, пролікувати простатит і не допустити до аденоми, до Уросепту ми додаємо Простаден. Іноді чоловікам старшого віку, у яких є простатити, аденома, нічні нетримання сечі, я раджу пити чай з рослини «зеленчук жовтий». Це гарна, сильна рослина, але не завжди чоловіки можуть її знайти. В аптеці, на базарі вона не продається бо не фармакопейна. Рідко яка бабка, жінка, знає про нього і може запропонувати його чоловікам. Цвіте ця рослина, в більшості, в травні-місяці.

Ніколи не треба забувати, що сечостатева система чоловіків – це не один орган. Це і передміхурова залоза, і уретра, і нирки. Для відновлення і підтримання нормальної роботи функції нирок, ми даємо Нефролік. Тим, хто має більш серйозні хвороби нирок, ми додаємо ще Гломеран.

І звичайно ж, обов’язково дивимося печінку. Жоден поважаючий себе лікар не допустить, щоб не оглянути печінку у людини – головну лабораторію людського організму. Якщо ця лабораторія буде працювати понижено, не буде вичищати всі куточки в людському організмі, то що зможе очистити весь організм? Тільки печінка. Для цього є у нас Гепахол. Гепахол підсилює всі функції печінки, нормалізує її якщо вона збільшена, печінка стає нормальних розмірів, займає своє місце і працює відмінно.

А зараз, щоб почистити печінку, є дуже доступний продукт. Його можна використовувати в різних стравах, але можна і вживати в сирому вигляді. Це – прості кабачки. Найдешевші, найдоступніші родичі гарбузів і кавуна – кабачки. У смаженому, вареному, тушкованому і в сирому вигляді, вживайте їх. Вони допомагають печінці, очищають її навіть від антибіотиків, які з якоїсь причини засіли там і не вийшли. Кабачки допоможуть вам очистити печінку, а печінка, в свою чергу, очистить весь організм.

Якщо у чоловіка нормальна печінка, якщо у чоловіка працює нормально шлунок, немає вірусних інфекцій і запальних процесів в організмі, шлях до серця чоловіка відкритий.

Ну і саме делікатне питання, про яке так сором’язливо запитують чоловіки – питання потенції. Дорогі чоловіки, я вам показую те, що допоможе вам бути сильними як чоловіки – Супервіт. «Зелена планета» створила Супервіт для того, щоб працювали добре статеві залози чоловіків, щоб відновити потенцію, щоб чоловік став сильний.

Бажаю вам усім здоров’я, натхнення, тепла душевного, сили і земного щастя.