Бібліотека

Липа корисна жінкам будь-якого віку

 

Часто у жінок є порушення небажаного характеру, такі як перевага в організмі чоловічих гормонів. Їх виробляють наднирники, які починають працювати сильніше, аніж яйники. Липа — одна з небагатьох рослин, яка містить фітогормони, дуже близькі до статевих жіночих гормонів. Тому і має сильну омолоджувальну дію на жіночий організм.

Липа корисна жінкам усіх років: і молодим, і в зрілому віці, і в період  осені. Якщо 2-3 рази на рік впродовж місяця пити вранці склянку липового чаю, жіночий період осені пройде непоміченим. Не буде кровотеч, припливів і відпливів, настрій буде чудовий!

Саме у клімактеричний період у жінок виникають утворення на яйниках, матці. Липа — профілактичний і лікувальний засіб проти таких утворень.

Маємо знати — у липи є багато слизу, який корисний у догляді за сухою і чутливою шкірою. Для цього потрібно залити квіти липи окропом, настояти до утворення слизу, а потім змащувати ним шкіру обличчя і шиї. Шановні пані, не забувайте, що шия — метрика жінки! Вона потребує особливого догляду.

Квіти липи з успіхом замінюють чай і додадуть будь-якому чаю аромату, смаку і чудового кольору.